2din autorádio pre nové a lepšie začiatky

Na želanie náročných klientov vznikajú autorádiá s čoraz väčším dotykovým kapacitným displejom a s jednoducho ovládacími prvkami. Prezentačné videá a popisy k týmto produktom sú plné „citátov“ o najpoužívanejších systémoch. Môžete si pozrieť najnovšie 2din autorádio s android a hneď zistíte, že má vďaka tomu rozšírené možnosti využitia. To, čo vám bude s týmto autorádiom zjednodušovať prácu, je aj praktický GPS modul, bluetooth technológia a navigácia v slovenskom jazyku. Máte ešte náročnejšie požiadavky? Určite v balíčku najnovšieho 2din autorádia nechýbajú ani 3D mapy celej EÚ. Točí sa vám z toho hlava?

2din autorádio
2DIN autorádio s Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

Aké ďalšie prekvapenia si na vás chystá špičkové 2din autorádio?  

Autorádio sa už dávno nekupuje len pre hudobný výkon. Nahrávky na SD karte alebo USB kľúči dnes už nikoho nedostanú tak, ako keď máte multimediálne 2din autorádio s možnosťou prehrávania filmov, videí, fotiek a pod. Čas strávený na cestách dostáva celkom iný rozmer a to nehovoriac o tom, koľko ďalšieho príslušenstva možno pripájať k autorádiu. Na dlhších trasách sa vám zídu hlavové opierky s DVD, externé zosilňovače a subwoofery.

2din autorádio
2DIN autorádio SLIM Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

Koľko príjemných zážitkov z ciest, toľkými prídavnými funkciami disponuje vaše 2din autorádio?  

Potrebujete byť stále v kontakte so svojimi blízkymi alebo to vyplýva z vašich pracovných povinností? Volať môžete pomocou hands-free – to znamená, že prijímate a uskutočňujete hovory bez držania mobilu a bez hrozby pokuty. Neoberá vás to o pozornosť za volantom, pritom máte možnosť dozvedieť sa čokoľvek, čo sa deje bez vašej prítomnosti. 

Všetko je v 2din autorádiu „po ruke“ a dokonale zosynchronizované – nielen kontakty s telefónom, ale aj podsvietenie so svetlami. Pre čo najjednoduchšie ovládanie je dostupná podpora funkcií auta. Užívateľ sa môže rozhodnúť od ovládania funkcií na volante, cez možnosť pripojiť cúvaciu kameru až po podporu z riadiacej jednotky vozidla. Nemáte slov? Hľadať tie správne ani nemusíte, stačí si vybrať z dostupných 2din autorádií!