3D obliečky – dlhá životnosť a farebná stálosť

Nie sú obliečky ako obliečky. Pokiaľ máte radi svieže vzory a realistické potlače vďaka ktorým dodáte vašej spálni jedinečné miesto už na prvý pohľad, určite si zadovážte 3D obliečky. Vaša spálňa tak dostane zvláštny nádych s puncom originality.

Nádherné 3d obliečky.

3D obliečky v prevedení bavlnený satén

Obliečky zaujmú každého hneď na prvý pohľad svojimi realistickými motívmi, akými môžu byť napr. zvieratá, rozprávkové postavičky, kvety, svetoznáme artefakty či prekrásne scenérie. Miestnosť ktorá je určená na váš oddych a relax tak získa príjemné oživenie, vďaka ktorému si užijete výdatný spánok. Nehovoriac o kvalitných materiáloch, z ktorých sú obliečky vyrobené a tým je 100% bavlna v prevedení bavlnený satén. Patrí skutočne ku kvalitným materiálom, ktorý je nielen príjemný na dotyk ale na pohľad aj jemne lesklý, čo pôsobí luxusne a honosne. Nie je to žiadna umelá zmes či polyesterové vlákno. Jeho výhoda je taktiež dlhá životnosť a vysoká odolnosť.

Krása spať v takýchto obliečkach.

Farby na obliečkach nie sú nejaká obyčajná pigmentová potlač, ale reaktívne farbenie, čo je špeciálna technológia pri ktorej sa farby aktívne spájajú s látkou, vďaka čomu zostanú žiarivé aj po mnohých opraniach, takže sa nemusíte báť, že stratia svoju pestrú farbu.

Realistické potlače na 3D obliečkach.

Ako sa starať o 3D obliečky?

Samozrejme aj o takéto obliečky sa treba vedieť správne starať. Zabudnite na vysoké teploty, aviváž či sušičku. Vždy ich pred praním nezabudnite otočiť naruby a zapínanie uzavrite. Optimálna teplota je 40°C . Pri použití kvalitného pracieho prášku to úplne stačí na odstránenie prachu, potu či špiny. Určite nepoužívajte ani žiadne špeciálne zosvetlovače či bielidlá. Tie totiž oslabujú vlákna a znižujú životnosť posteľných obliečok. To isté platí aj pre použite sušičky. Ideálne je ich pekne narovnať a sušiť na šnúre či sušiaku. Pokiaľ ich sušíte vonku na slniečku, nie je dobré ich tam nechávať príliš dlho, slniečko by mohlo farby vytiahnuť.