Ako si správne vybrať clip-in vlasy?

clip-in vlasy

Clip-in vlasy vám pomôžu splniť si sen o dlhých a hustých vlasoch

Každá žena túži po pekných, hustých a dlhých vlasoch, ale nie všetky sme tento dar do vienka od prírody dostali, našťastie dnes už existujú rôzne spôsoby ako svojim vlasom pomôcť. Jedným z najmenej náročných spôsobov ako zahustiť a predĺžiť svoje vlasy sú clip-in pramene vlasov a príčesky. Ak ste sa rozhodli vyskúšať práve clip-in vlasy, možno máte problém zorientovať sa v pestrej a bohatej ponuke týchto moderných príčeskov. Vybrať si správne clip-in vlasy nie je vôbec náročné, stačí len získať pár dôležitých informácií o tomto produkte a výber hravo zvládnete. V prvom rade sa musíte rozhodnúť, či investujete do clip-in vlasov z pravých ľudských prameňov alebo sa uspokojíte aj s umelými clip-in vlasmi.

Prírodné alebo umelé clip-in vlasy?

Pri voľbe medzi prírodnými a umelými clip-in vlasmi je rozhodujúcim kritériom účel, na ktorý ich chcete využívať a tiež kvalita, ktorú od nich očakávate. Ak plánujete vlasy používať často či dokonca každodenne a očakávate prvotriednu kvalitu s prirodzeným výsledným efektom, ktorý bude na nerozoznanie od vašich vlastných vlasov, určite si zaobstarajte prírodné clip-in vlasy zo 100% ľudských vlasov. Veľkým plusom clip-in z ľudských vlasov je nielen ich prirodzený vzhľad, ale aj možnosť úpravy pôsobením tepla, napr. kulmovaním. Pre mladé dievčatá, ktoré clip-in vlasy plánujú používať skôr ako imidžový doplnok len na rôzne párty či diskotéky, sú vhodné aj umelé clip-in vlasy.

Clip-in vlasy – zamerajte sa na gramáž, dĺžku a vhodný farebný odtieň!

Medzi ďalšie kritériá pri výbere patrí gramáž, dĺžka a farebný odtieň clip-in vlasov. V ponuke nájdete clip-in vlasy v rôznych dĺžkach, napr. 40, 50 aj 60 cm dlhé, výber ideálnej dĺžky aj gramáže záleží na hustote a dĺžke vašich vlastných vlasov, ale v zásade platí, že čím väčšiu hustotu vlasov očakávate, tým vyššiu gramáž je potrebné zvoliť (veľmi dobrú hustotu dosiahnete pri gramáži 100 až 120 g). Pri voľbe dĺžky by clip-in vlasy nemali byť dlhšie od vašich vlasov o viac ako 15 až 20 cm a farebný odtieň si zvolíte pomocou vzorkovníka.

clip-in vlasy

Ako si vybrať tie najlepšie clip-in vlasy presne pre vás?