Army shop – zdroj obranných prostriedkov aj pre ženy

army shopAsi každý muž sa už zamýšľal nad tým, ako poskytnúť svojej polovičke čo možno najlepší alebo najvhodnejší prostriedok na obranu. Ako prvé človek asi navštívi army shop a odrazu zistí, že ponuka prostriedkov na sebaobranu je prekvapivo rozsiahla. A teraz „babo raď“, ktorý prostriedok bude najvhodnejší.

Do army shopu treba zobrať aj svoju polovičku

Aj keď to možno bude znieť divne, ale práve vaša polovička je v tejto situácii v army shope dôležitejšia ako vy. Treba si totiž uvedomiť, že daný obranný prostriedok bude používať ona. A pokiaľ mu nebude dôverovať a považovať ho za vhodný, tak ho so sebou ani nebude nosiť. A je zbytočne nechať niekoľko desiatok eur za niečo, čo bude nevyužité ležať doma na poličke.

Obrannému prostriedku treba rozumieť a vedieť ho ovládať

army shopA aj toto je dôvod prečo by mala vaša polovička asistovať pri výbere obranného prostriedku. Priamo v army shope jej vysvetlia ako sa sním zaobchádza, ako funguje a čo je najdôležitejšie a samozrejme aj bezpečnostné pravidlá. Nie je nič horšie ako by mala nechtiac ublížiť sebe alebo svojmu okoliu.

V army shope alebo hociktorej inej predajni by mali zákazníkovi vysvetliť pravidlá bezpečného zaobchádzania s obranným prostriedkom. Rovnako aj informovať o nutnej údržbe, životnosti alebo prípadne nutnosti nabitia batérií.

Je tu aj jedna vec, na ktorú žiadny muž myslieť nebude. Obranný prostriedok musí u veľa žien vyzerať aj dizajnovo správne. To znamená, či už farebne ladiť alebo zaberať iba presne vymedzený priestor v dámskej kabelke. A priznajme si na rovinu, ktorý z mužov by bral ohľad na takéto detaily.

Army shop nemusí byť iba kamenná predajňa

Pokiaľ však hovoríme o tom, že aj polovička musí byť pri výbere, neznamená to, že ju musíte ťahať do army shopu. Stačí jej ponúknuť výber na internetovej stránke army shopu. Po doručení balíčka je nutné aby si prečítala návod a postupovať na základe neho.

Prajem však, aby vaša polovička nikdy nepotrebovala využívať obranné prostriedky a ich vlastníctvo pre ňu bude iba prevencia.