CELINE OKULIARE

Francúzsky módny dom CELINE charakterizujú tri slová: moderný, náročný, výnimočný. Presne také sú aj slnečné okuliare luxusnej značky CELINE. Francúzsky šarm a elegancia sa odráža v ich tvorbe, s dôrazom na estetiku a jedinečnosť.

CELINE
Dioptrické okuliare CELINE

Celine a dizajn

Značkové okuliare CELINE sofistikovaným spôsobom uspokoja vaše predstavy a potreby v oblasti starostlivosti o zrak. Pôsobivý a výrazný dizajn dioptrických okuliarov CELINE sa vyznačuje klasickou eleganciou a vynikajúcou funkčnosťou. Masívne rámy sú vyrobené z najkvalitnejšieho acetátu, ktorý je hypoalergénny. Okuliare sú ľahké, pohodlné a zároveň extrémne pevné. Protišmyková úprava a integrované chrániče nosa zvyšujú komfort pri celodennom nosení.

Najnovšia kolekcia dioptrický okuliarov značky CELINE vám poskytne rozsiahly výber tvarov, vhodných práve pre váš typ tváre. Farebná škála, od temperamentnej červenej, nadčasovej čiernej, či rôznych iných odtieňov, dokonale uspokojí vaše predstavy a vkus. Aplikácia troch kovových bodiek na tele rámu, je vkusným a charakteristickým prvkom CELINE.

Nezabudnite, charakteristické tri bodky …to sú CELINE.

CELINE
Slnečné okuliare CELINE

Šarm a elegancia

Z rozsiahlej kolekcie slnečných okuliarov CELINE sa tešia mimoriadnej obľube elegantné okuliare s rovným vrchom. Nadrozmerné rámy z kvalitného acetátu, v širokej farebnej palete, sú neprehliadnuteľným módnym doplnkom. Či už dávate prednosť elegantnej a nadčasovej čiernej alebo vás skôr oslovia slnečné okuliare vo farbe havana, slnečné okuliare CELINE sú mimoriadne sofistikované a štýlové.

Slnečné okuliare CELINE sa vyrábajú aj ako zrkadlovky, či s obľúbenými polarizovanými sklami, ktoré určite oceníte pri svojich aktivitách. Kvalitné polarizované šošovky ochránia vaše oči od nežiaducich odleskov, zvýšia správne vykreslenie kontrastov, znížia únavu očí a zaručia prirodzené farby.

Okuliare CELINE sú elegantné, sebavedomé a umocnia váš šarm. Vyrábajú sa v Taliansku, s mimoriadnym dôrazom na kvalitu a funkčnosť. Prezentujú špičkovú úroveň spracovania a sú dokonalým módnym doplnkom.