Čiapka – nech vás jeseň ani zima neprekvapí

čiapka

Trendy ležérny outfit, súčasťou ktorého je aj čiapka

Jeseň aj chladnejšie a sychravé počasie už na seba nenechajú dlho čakať a my opäť svoje ľahké, letné vzdušné outfity zameníme za módne kúsky, ktoré príjemne zahrejú. Nemyslíme tým len teplú, kvalitnú pánsku a dámsku obuv, ale aj rôzne doplnky, bez ktorých si už chladnejšie jesenné či mrazivé zimné obdobie nedokážeme ani predstaviť, ako napr. čiapky, šáliky či rukavice.

Ako sa teda dokonale  pripraviť na nadchádzajúce ročné obdobia, aby nás jeseň ani zima neprekvapili a nezaskočili? Vyberte si štýlové kabáty, vesty a čiapky z ponuky LULL.sk už dnes a nezabudnite ani na teplý šál, podkolienky, nadkolienky či rukávniky a zima vás už tentokrát určite neprekvapí.

Čiapka – záležitosť praktická, ale aj štýlová

Vybrať si tú správnu čiapku, ktorá nám aj skutočne pristane, môže byť niekedy dosť náročné a zložité, pretože nároky na dámsku módu aj doplnky sa nestále zvyšujú a dnes už hľadáme nielen praktické čiapky, ktoré splnia svoj účel a ochránia pred chladom a zimou, ale zároveň čiapky, ktoré sú aj štýlové a moderné.

čiapka

K dokonalému trendy outfitu patria aj doplnky

Najlepšou voľbou je určite jednoduchá, elegantná čiapka (napr. len s nenápadným logom značky), ktorú môžete kombinovať k rôznym outfitom a vždy bude pôsobiť decentne a vkusne. Ak čiapku navyše doladíte šálom v rovnakom prevedení, výsledný efekt bude dokonalý. Druhým typom môžu byť veselé farebné čiapky pre mladých a odvážnych, ktoré sú však ideálne skôr ako veľmi vtipný darček.

Hrejivé pletené čiapky a najobľúbenejšie farebné odtiene

Aj hrejivé, pletené čiapky podliehajú módnym trendom a tak sú dnes veľmi populárne a obľúbené hlavne jednoduché pletené vzory a farebné odtiene v jesenných tónoch, ako napr. hnedá, horčicová, béžová či rôzne farebné – melírové prevedenia a kombinácie. Samozrejme ani nadčasová čierna, modrá alebo šedá farba nemôžu nič pokaziť. Nech už sa rozhodnete akokoľvek dôležité je, aby ste sa v čiapke cítili prirodzene a pohodlne… Jednoducho sama sebou.