Clip-in metóda alebo aby vaše vlasy narástli rekordne rýchlo

clip-in

Clip-in vlasy si dokážete aplikovať aj sama doma pred zrkadlom

Clip–in metóda predlžovania a zahusťovania vlasov je najrýchlejšou metódou spomedzi všetkých predlžovacích metód, ako sú napr. keratínová, eurolocová alebo mikroringová. Avšak nielen jej rýchla a nenáročná aplikácia robí clip-in metódu skutočne jedinečnou, pretože jedine clip-in metóda nie je určená pre profesionálne salónne použitie a pokojne pri nej zvládnete aj svojpomocné domáce použitie. Často sa v živote vyskytnú aj nečakané situácie, kedy potrebujete naozaj perfektný outfit vrátane dokonalého spoločenského účesu doslova z rána do večera alebo z večera do rána a tak na objednávanie sa k profesionálnej kaderníčke do salóna nezostáva čas ani priestor. Pri clip-in vlasoch však nemusíte nič riešiť, jednoducho si clip-in vlasy doma pripnete, vytvoríte si účes podľa svojich predstáv a môžete vyraziť za povinnosťami či zábavou.

Prečo môžeme clip-in metódu používať aj doma?

Dôvody, prečo je clip-in metóda určená aj pre domáce použitie, sú jednoduché. Po prvé, clip-in metóda si nevyžaduje aplikáciu žiadnym ďalším špeciálnym prístrojom ako je to v napr. prípad keratínovej metódy, ktorá sa aplikuje pôsobením tepla, či v prípade predlžovania ultrazvukom za studena. Po druhé, pri clip-in metóde nie sú potrebné ani žiadne odborné znalosti či zručnosti alebo odborná prax ako je tomu v prípade trvalých predlžovacích metód. Takže clip-in zvládne naozaj každá jedna z nás v pohodlí svojho domova.

clip-in

Clip in vlasy? Ideálna voľba aj pre svadobný účes!

Dá sa s clip-in vytvoriť aj zložitejší účes?

Jednoznačne áno, akýkoľvek večerný, spoločenský a formálny účes môžete bez problémov vytvoriť aj pomocou clip-in vlasov, stačí pri výbere siahnuť po najvyššej kvalite v podobe clip-in príčeskov vyrobených zo 100 % ľudských (najlepšie európskych) vlasov a dokážete s nimi robiť akékoľvek úpravy vrátane prestrihania či rôznych úprav pôsobením tepla, napr. žehlením, kulmovaním, prípadne môžete bezpečne uchytiť aj rôzne kamienky, kvety a iné ozdoby potrebné pre plesový alebo svadobný účes. Vynikajúce je, že takéto clip –in vlasy dokonale splynú s vašimi vlastnými prirodzenými vlasmi.