Clip in vlasy a 5 mýtov o nich

clip in vlasy

Počuli ste o clip in vlasoch? V tom prípade ste určite počuli už aj o týchto piatich mýtoch!

Clip in vlasy sa v ostatnej dobe stali veľmi obľúbeným módnym doplnkom najmä u mladých žien. Niet divu, veď ako sa hovorí, vlasy sú korunkou krásy. A tak v prípade, že tie vaše prirodzené nie sú dostatočne dlhé, husté či silné, je toto naozaj prijateľná alternatíva. Ak práve rozmýšľate nad aplikáciou clip in vlasov, pri získavaní informácií určite natrafíte aj na niekoľko „mýtov“ o nich. Tu sú tie najčastejšie:

Faux pas sa obávať nemusíte

  1. Clip in vlasy ľahko vypadávajú. Toto je mýtus, ktorý odplaší väčšinu ich potenciálnych nositeliek. Veď kto už by si len dobrovoľne koledoval o trapas spôsobený vypadnutím umelých vlasov? Avšak, ak stavíte na kvalitu, môžete si byť istá, že clip in vlasy vám len tak ľahko nevypadnú. Dávajte si pozor hlavne na to, aby clipy mali silikónový povrch.

Clip in vlasy nie sú do očí bijúce

  1. Všetci uvidia, že vlasy nie sú pravé. Omyl! Všetko je to iba o správnej aplikácií clip in vlasov. Ak viete, ako na to, nikto si ani len nevšimne, že vlasy, ktoré nosíte, nie sú vaše. O tom, ako ich správne aplikovať, sa však už dočítate v ďalších článkoch.
clip in vlasy

Ak sú clip in vlasy správne aplikované, nikto si ani len nevšimne, že nie sú vaše!

Nebojte sa zničenia svojich prirodzených vlasov

  1. Clip in vlasy poškodia vaše prirodzené. Opäť mýtus, pretože tu znova záleží na kvalite vašich umelých vlasov, ktoré si kúpite a tiež na ich správnej aplikácii. Častokrát sa stáva aj to, že na poškodenie vlastných vlasov sa sťažujú ženy, ktoré clip in vlasy nosili doslova 24/7, dokonca s nimi aj spávali. Nuž, potom sa naozaj niet čo čudovať…

Ľudské verzus syntetické clip in vlasy

  1. Clip in vlasy nie je možné kulmovať ani žehliť. To, či je táto veta mýtus alebo nie, záleží predovšetkým od toho, či máte 100% ľudské vlasy alebo lacnejšiu alternatívu – syntetické vlasy. Ak ste zainvestovali viac a kúpili si ľudské vlasy, pokojne s nimi môžete robiť čokoľvek, čo aj svojimi prírodnými, teda kulmovať ich, žehliť či fénovať.

Všetko je raz po prvýkrát…

  1. Aplikácia clip in vlasov je náročná. Samozrejme, tak ako takmer všetko, aj toto je po prvý raz náročná úloha. Ak to však už raz zvládnete, môžete si byť istá, že každý ďalším razom to bude jednoduchšie a jednoduchšie!