Clip in vlasy – každý deň iná…

Pýtate sa, ako je možné, že celebrity jeden deň vidíte s vlasmi sotva po ramená a ďalší deň už majú nádherné, husté pramene siahajúce takmer po zadok? Odpoveďou nemusí byť vždy len profesionálne nadpájanie vlasov keratínom, niekedy je riešenie oveľa jednoduchšie a hlavne lacnejšie. Počuli ste už niekedy o clip in vlasoch? Je to vlastne niečo podobné ako už spomínaná metóda predlžovania pomocou nadpájania, ale nepotrebujete preto chodiť do salónu a zvládnete to hravo sama. Jedná sa o ľudské vlasy v rôznej dĺžke, hustote a odtieňoch zoradených v niekoľkých radoch. Pripínajú sa pomocou kovových klipov a tie sú väčšinou so silikónovým pásikom, ktorý zabraňuje zošmyknutiu.

clip in vlasy

Jednoduchá a rýchla zmena s clip in vlasmi

Clip in vlasy – nekupujte syntetiku…

Najlepšie na clip in vlasoch je práve to, že môžete svoj výzor meniť každý deň. Ak máte v pondelok náladu mať dlhé vlasy, majte dlhé vlasy! V utorok stačí dĺžka po plecia a na stredu opäť dlhé lokne a kľudne aj s ombré. Fantázii sa tu medze nekladú. Clip in vlasy dostanete kúpiť dokonca aj s melírom. Základom je ale siahnuť po kvalite a tou sú jednoznačne ľudské vlasy. Nikdy nekupujte lacné alternatívy v podobe syntetických vlasov. Je úplne jedno ako starostlivo si ich nastajlujete, každý hneď uvidí ten rozdiel medzi vašimi a umelými vlasmi. Jednoducho vždy budú vyzerať umelo a to vám ku kráse rozhodne nepridá. Preto kupujte vždy iba kvalitu. Clip in vlasy vyrobené z pravých ľudských vlasov sú na nerozoznanie od tých vašich a navyše ich môžete aj kulmovať, žehliť, dokonca aj farbiť, čiže sa pri kúpe nemusíte presne trafiť do odtieňa – prefarbíte si ich podľa svojich predstáv.

clip in vlasy

Kvalitné pravé clip in vyzerajú tak prirodzene

Clip in vlasy na každý deň, ale aj sviatočne…

Clip in vlasy sú ideálnou voľbou ak idete na ples, promócie alebo na hocijakú inú príležitosť, kde si prajete vyzerať čo najlepšie. Vlasy si môžete upraviť podľa toho, ako sa najlepšie hodia k strihu vašich šiat. Sú výbornou voľbou nielen pri predĺžení vlasov ale rovnako aj pri zahustení. Ak teda máte riedke vlasy, už nemusíte zúfať. Stačí vám pár minút pred zrkadlom a ani sama nebudete veriť, že tá hustá hriva na vašej hlave je naozaj vaša! Výsledky hovoria naozaj za všetko. Clip in vlasy sú momentálne také populárne, že po nich ženy siahajú nielen pri vzácnych príležitostiach, ale aj v bežné dni. Veď ktorá žena by nechcela vyzerať krásne každý deň?