Clip-in vlasy – praktická a trendová metóda predlžovania vlasov

clip-in vlasyPredlžovanie vlasov sa začalo už v 50-tych rokoch minulého storočia, keď istý kaderník Afroameričan Duke Jenkins našil na krátke vlasy svojej manželky pramene vlasov vytvorené zo zbytkov zostrihaných vlasov, čiže v podstate z odpadu vo svojom kaderníctve.

K nám do Európy sa dostala táto novinka až v 90-tych rokoch, kde sa metódy predlžovania vlasov prispôsobili nášmu typu vlasov. A tak sa postupne z módneho výstrelku stal neskutočný hit, ktorý využívajú nielen celebrity ale aj bežné ženy. K množstvu trvalých metód predlžovania vlasov pribudla aj nová prevratná metóda predlžovania aj zahusťovania vlasov – clip-in vlasy, ktorá umožňuje ženám zmeniť účes a dĺžku vlasov svojpomocne a už za niekoľko minút.

Ženy vždy túžili vyzerať najlepšie ako sa dá a to nie len čo sa týka vlasov ale aj tela, tváre, oblečenia a doplnkov.

Clip-in vlasy a trvalé metódy predlžovania vlasov

clip-in vlasyTepelná či studená keratínová metóda, euroloky alebo mikroringová metóda patria k trvalým spôsobom predlžovania, ktoré treba vždy zveriť do rúk odborníkom v kaderníctvach a na rozdiel od clip-in vlasov je potrebné počítať aj s väčšou finančnou investíciou.

Výhodou clip-in vlasov je však nielen podstatne nižšia cena, ale aj jednoduchý spôsob aplikácie pomocou tzv. pukačiek – clipov  a možnosť clip-in vlasy po použití opäť odopnúť a uschovať pre ďalšie použitie. Clip-in vlasy je možné používať ako sadu prameňov vlasov v rôznej dĺžke, ale aj v podobe clip-in ofiny či clip-in copu.

Kvalita clip-in vlasov je dôležitá!

clip-in vlasy - ucesyClip-in vlasy sú dostupné nielen v rôznych farbách, dĺžkach a tvaroch (rovné aj vlnité), ale aj v rôznej kvalite, napr. umelé clip-in vlasy a REMY. Clip-in vlas REMY sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov európskej kvality, čo vám dáva záruku vysokej kvality a istotu, že clip-in vlasy budú vyzerať a pôsobiť naozaj veľmi prirodzene.

REMY clip-in vlasy sú naozaj dobrou voľbou aj v prípade, že chcete vlasy upravovať do požadovaného tvaru napr. kulmovaním či žehlením.

Takže ak si vyberáte clip-in vlasy, rozhodne odporúčam tie s označením REMY.