Na čo slúžia clip in vlasy?

Dni, keď sme len nešťastne pozerali do zrkadla na svoje krátke a riedke vlasy, sú už nenávratne preč. Vďaka clip in vlasom môže mať každá žena krásne vlasy, ktoré jej prinavrátia stratené sebavedomie a dobrý pocit zo samej seba. Áno, nám ženám stačí ku šťastiu tak málo. Vlastne iba pár gramov ľudských vlasov navyše a svet je pre nás opäť krásny a spravodlivý. Clip in vlasy dodajú vašim vlasom potrebný objem, dĺžku alebo najlepšie oboje. Využívajú ich milióny žien na celom svete a veľkú reklamu im robia aj celebrity, tie na clip in vlasy nedajú dopustiť. Jeden deň majú vlasy krátke a na druhý deň ich vidíte s lokňami siahajúcimi až po pás – nikto by nepovedal, že sa jedná o príčesok, pretože clip in vlasy sú na nerozoznanie od prirodzených.

Clip in vlasy

Rihanna strieda dĺžky vlasov ako ponožky

Rôzne podoby clip in vlasov

Clip in vlasy sú ideálnym spôsobom ako si lacno a rýchlo predĺžiť, či zhustiť vlasy. No nielen to! Okrem klasických clip in príčeskov si môžete zakúpiť aj clip in cop a dokonca aj ofinu. Tú uvítate hlavne ak nemáte dosť odvahy, aby ste si ostrihali svoje vlastné vlasy, no pritom vás predstava ofinky veľmi láka. Jednoducho si zaobstarajte clip in ofinu a máte to vyriešené. Nemenej užitočný je aj clip in cop, ktorý vyhľadávajú hlavne krátke vlásky. Po aplikácii vyzerá účes tak dokonale, že budete chcieť v tom cope aj spať. Za to vám ručím! Clip in vlasy sú veľmi praktické, či už sa chystáte na dovolenku, na párty s prieteľmi alebo len tak do mesta.

Clip in vlasy

Clip in cop

Aplikácia clip in vlasov

Pri aplikácii postupujte vždy zospodu hlavy smerom nahor. Svoje vlasy rozdeľte pomocou hrebeňa na vodorovnú cestičku (môže ich byť aj viac – záleží koľko objemu a dĺžky potrebujete dodať). Vrchné vlasy pripnite sponou, aby nezavadzali a na tú spodnú časť vlasov (pri korienkoch) pripevnite clip in vlasy. Vždy pripnite ako prvý ten klip, ktorý je v strede a následne pripevnite aj postranné klipy na vlasovom pásiku. Keď sú clip in vlasy tam kde majú byť, môžete si rozpustiť vrchné vlasy, ktoré ste mali zopnuté a nimi vlastne prekryjete clip in príčesok. Jednoduché a rýchle. Teraz už pokračujete so svojim účesom  tak ako zvyčajne – vlasy môžete natáčať, žehliť alebo fénovať.

Aký odtieň zvoliť?

Na trhu je veľké množstvo odtieňov clip in vlasov a keď vyberáte napríklad cez e-shop, ľahko sa stane, že netrafíte správny odtieň príčesku. Čo s tým? Možno o tom ešte neviete, ale clip in vlasy (keďže sa jedná o ľudské vlasy) sa môžu úplne bezpečne farbiť. Ak si teda nie ste istí odtieňom, odporúčame vybrať clip in vlasy o odtieň bledšie a doma si ich prefarbíte rovnakou farbou, akou si bežne farbíte svoje vlastné vlasy. Farba príčesku tak bude identická s vašimi vlastnými a nikto nebude mať ani najmenšiu šancu uhádnuť, že tie krásne dlhé vlasy nie sú vaše.

Clip in vlasy

S clip in vlasmi môžete vyskúšať aj takéto účesy