Dámske košele – nadčasová klasika

dámske košele

Kvalitné dámske košele by nemali chýbať v šatníku žiadnej skutočnej dámy

Ak plánujete zmenu alebo reorganizáciu svojho šatníka či skrine a netušíte odkiaľ a ani ako začať, je najlepším riešením zamerať svoj výber najmä na niekoľko kvalitných a univerzálnych kúskov oblečenia, na ktorých potom môžete stavať svoj outfit a vytvárať zakaždým nové zaujímavé variácie. Práve k takýmto dobre kombinovateľným kúskom jednoznačne patria aj klasické dámske košele, ktoré sú v malých obmenách dokonale vhodné na rôzne druhy príležitostí, napr. pre office pracovné pozície, na pracovný pohovor, ale aj do kina či na koncert. Úplne ideálne a veľmi variabilné sú práve klasické biele dámske košele jednoduchého strihu bez výrazných detailov, ktoré výborne vyniknú v kombinácii s džínsami, ale rovnako dokonalé budú aj v kombinácii s elegantným nohavicovým kostýmom či úzkou puzdrovou sukňou.

Biele dámske košele sú nadčasové

Kúzlo bielej dámskej košele je práve v jej jednoduchosti, elegancii a nadčasovosti. No aj napriek tomu, že na prvý pohľad sa zdá výber bielej dámskej košele jednoduchou záležitosťou, nie je tomu vždy tak, pretože aj biele dámske košele môžete nájsť v rozdielnej kvalite, v rozmanitých strihoch a tiež napríklad so zaujímavými detailmi či zdobeniami (napr. výšivka, sklady či nápadité gombíky). Už len samotný golier či rukávy na dámskej košeli môžu mať rôznu fazónu, napr. dlhé aj krátke rukávy, manžety, klasický menší alebo výraznejší golier či stojačik.

dámske košele

Biele dámske košele sú absolútnym základom, to však neznamená, že ich nemôžete oživiť!

Dámske košele – ako dosiahnuť zaujímavý efekt?

Dámske košele sú veľmi vhodné aj na kombinovanie s rôznymi módnymi doplnkami, vďaka ktorým môžeme dosiahnuť veľmi zaujímavý efekt aj napriek tomu, že si zvolíme úplne jednoduchú dámsku košeľu. K top doplnkom patria rôzne farebné šatky alebo dlhé aj kratšie reťaze napr. s dominantným príveskom či výrazné náhrdelníky okolo krku. Efektne pôsobí aj košeľa asymetrického strihu alebo dlhšia košeľa voľného strihu stiahnutá opaskom, prípadne SLIM FIT – zúžený strih, ktorý nechá pekne vyniknúť vaše krivky. Dôležité je len vedieť si vybrať tú správnu práve pre vás.