Dámske tenisky dotvárajú štýl

Určite málokto pochybuje o tom, že dámske tenisky dnes patria k základnému outfitu modernej ženy. Sú medzi nami aj takí, pre ktorých tenisky stále patria hlavne do telocvične, ľahké túry do prírody či poslúžia na rekreačný beh po lesných chodníkoch. Posledné desaťročie ale zažíva tento druh univerzálnej obuvi neskutočný boom. Dámske tenisky neodmysliteľne patria k základnému botníku snáď každej ženy. Nezaobíde sa bez nich už jediná módna prehliadka alebo „fashion event“. Aké si teda vybrať a ako ich správne nosiť?

dámske tenisky

Dámske tenisky dokážete skvelé zladiť s outfitom.

Vy máte len jeden pár tenisiek?

Skúste sa niekedy opýtať kohokoľvek zo známych vo svojom najbližšom okolí, koľko majú doma párov tenisiek. Alebo sa pri ceste do práce alebo počas prechádzky poobzerajte okolo seba, čo nosia muži najčastejšie na nohách. Určite to budú tenisky! Predtým ženy preferovali a nosievali skôr lodičky, dnes je to omnoho pestrejšie. Dámske tenisky je stále častejšie vidieť ako súčasť každodenného outfitu dnešných dievčat a žien. Svetlejšie odtiene tenisiek sa totiž hodia takmer ku všetkému.

Prevláda jednoduchý dizajn

Akékoľvek vaše topánky, a platí to aj pre tenisky, definujú váš osobný štýl nielen obliekania, ale aj života. Rozhodnete sa pre čiernu, farebnú alebo úplne bielu obuv? A z akého materiálu sú vyrobené? Musia byť nevyhnutne značkové? Správny alebo naopak zlý výber topánok môže váš outfit zvýrazniť alebo to môžete úplne pokaziť A platí to samozrejme aj pre dámske tenisky. Na ich výbere si teda dajte naozaj záležať.

dámske tenisky

Vybrať si tie správne dámske tenisky nemusí byť jednoduché.

Dámske tenisky sú univerzálnou voľbou

Ako si teda vybrať tenisky a k čomu ich nosiť? Tenisky sú pohodlná a svojím spôsobom univerzálna obuv. Hodia sa k mnohým rôznym kúskom oblečenia či módnych doplnkov. Tenisky sa nosia po celý rok. Plátené na teplejšie dni a kožené do chladu. Hodia sa ako k nohaviciam, tak k sukniam a šatám. Skvele vyzerajú s koženou bundou, trenčkoutom aj so zimným kabátom. Univerzálne voľbou sú minimalistické dámske biele tenisky hodiace sa doslova ku všetkému.