Dámske tepláky hoci aj do práce

Nič sa nevyrovná pocitu, keď prídete domov po namáhavom dni v práci, vyzlečiete zo seba všetko to nepohodlné oblečenie a navlečiete si obyčajné a hlavne dokonale pohodlné tepláky. Ten komfort je proste na nezaplatenie. Čo by ste ale povedali, keby sme vám povedali, že dámske tepláky už nie sú iba záležitosťou domáceho pohodlia či športovania, ale môžete ich bez problémov nosiť napríklad do mesta na nákupy či dokonca do práce? Áno, je to tak, tepláky sa dnes stali oblečením ako každé iné a využiť ich môžete kdekoľvek sa vám to práve hodí. Zamilujete si pritom nielen pohodlie, ktoré vám poskytujú, ale aj ich ležérny vzhľad a štýl.

Dámske tepláky – nebojte sa farieb!

Dámske tepláky sú síce perfektným kúskom oblečenia, no skôr ako si nejaké oblečiete do mesta, mali by ste vedieť, že nie sú tepláky ako tepláky. Ak chcete, aby vás na ulici sprevádzali obdivné (a nie divné) pohľady, musíte si vybrať také dámske tepláky, ktoré na sebe nemajú žiadne nevkusné a lacno pôsobiace potlače či nápisy. Zapamätajte si, že čím jednoduchší dizajn majú, tým lepšie pre vás.

dámske tepláky

Ani Rihanne nie sú cudzie!

Úplným hitom sa stali tepláky v sivej farbe a to nielen preto, že sivá farba sa až neuveriteľne ľahko kombinuje s ostatnými farbami, ale aj preto, že je nadčasová a len tak rýchlo nevyjde z módy. Rovnako obľúbené sú aj tepláky v bielej, čiernej, béžovej či ružovej farbe, no ak vám odvaha praje, siahnite aj po horčicovo žltej, kráľovsky modrej či bordovej farbe.

Ako nosiť dámske tepláky?

Ak ste poriadna nákupná maniačka, potom by dámske tepláky vo vašom šatníku určite nemali chýbať. Ľahko ich skombinujete nielen s klasickými topmi a svetríkmi, ale aj s elegantnejšími košeľami či blúzkami. Dámske tepláky obzvlášť pekne ukážu, ak si k nim oblečiete obtiahnuté tielko a na to zvolíte buď vkusnú rifľovú alebo koženú bundu. Pokiaľ ide o topánky, aj tu máte na výber veľkú škálu možností a to od pohodlných tenisiek cez balerínky, mokasíny a sandále až po topánky na vysokom podpätku. Nebojte sa vymýšľať odvážnejšie outfity, pretože práve originalita a jedinečnosť sa v móde najviac cenia, no musíte si ustrážiť hranicu, aby sa z originálneho outfitu nestal obyčajný gýč.