Dámske topánky značky Gabor

História obuvníckej značky Gabor sa začala už v roku 1949 neďaleko nemeckého Hamburgu. Dvaja bratia si tu založili vlastnú obuvnícku firmu nesúcu ako značku ich priezvisko. Boli podnikaví, odvážni a inovatívni. Postupne zavádzali do výroby najnovšie poznatky z priemyselného obuvníctva aj zo severoamerického kontinentu. Topánky Gabor sa postupne presadzovali na trhu a stávali sa žiadanými a obľúbenými z niekoľkých dôvodov. Aj pre súčasných majiteľov firmy z tej istej rodiny je stále na prvom mieste módnosť, kvalita a pohodlnosť ich výrobkov.

topánky Gabor

Kvalitné a pohodlné topánky Gabor

Dámska obuv a módne doplnky

Pre topánky a módne doplnky tejto rodinnej firmy je charakteristická aj nadčasovosť a pestrosť ponuky na trhu. Produkciu firmy ocenia ženy nielen pri formálnejších príležitostiach, ale aj pri voľnočasových aktivitách. Skvele sa hodia do práce, na obchodné stretnutia, rokovania a pracovné porady. Veľkú službu poskytnú ženám spoločenské dámske topánky na večierkoch a plesoch. Spoločenské topánky Gabor sa hodia aj na menej formálne večery alebo nenáročné posedenie s priateľom či kamarátkou.

Topánky na celý rok

Pre voľný čas sú vhodné športové poltopánky Gabor alebo ľahučké sandále. V jesennom a zimnom odbobí sa zíde elegantná členková obuv a čižmy. Luxusná nemecká značková obuv sa môže nosiť po celý rok. Rôzne topánky sú určené pre ženy, ktoré milujú módu, eleganciu a štýl. Ocenia to všetky ženy, ktoré potrebujú vyzerať perfektne v práci a cítiť sa dobre aj vo voľnom čase. Je to značková, kvalitná a zdravotne nezávadná obuv.

topánky Gabor

Vyberať je možné skutočne zo širokej ponuky.

Do práce aj na večierok

Značka Gabor sa špecializuje najmä na formálnu a spoločenskú obuv, ktorej nechýba elegancia, šmrnc a luxusný vzhľad. Avšak to neznamená, že by firma zanedbávala dámske topánky pre menej formálne príležitosti. Polokotníkové topánky napríklad výborne padnú na denné nosenie. Do práce, na pracovný obed či obchodné rokovania. Tieto topánky jednoducho patra k elegantnému a ženského štýlu obliekania. Hodia sa k dámskym aj nohavicovým kostýmom, šatám, sukniam alebo blúzkam.