Darujte futbalový zážitok

futbalový zájazdDostali ste sa do situácie, kedy musíte vymyslieť darček či už k sviatku alebo k výročiu? A odrazu si uvedomíte, že pokiaľ nechcete byť tuctový s fľašou vína alebo s kyticou, tak neviete čo vybrať. V ponuke je veľa vhodnejších alebo menej vhodných predmetov, ktoré však najčastejšie skončia zapadnuté prachom niekde na poličke alebo nebodaj na povale, prípadne v pivnici v kartónovej krabici a akurát tak zavadzajú. Čo tak však vymyslieť iný, oveľa zaujímavejší darček.

Aktuálnym trendom je darovať zážitok. Či už sa jedná o adrenalínové zážitky, ako skok padákom, jazda v závodnom aute až po menej extrémne ako rôzne poznávacie pobyty, alebo rôzne wellness pobyty. Pokiaľ sa však zamyslíme čo by mohlo potešiť každého fanúšika odpoveď je jednoznačná. Čo tak darovať poukážku na futbalový zápas svetového formátu?

Futbalový zájazd je skvelým darčekom

Pokiaľ teda hľadáte darček pre futbalového fanúšika, voľba je jednoduchá. Stačí mu zakúpiť futbalový zájazd a jeho radosť je zaručená. Pokiaľ však nie ste presvedčení, o aký zápas by malo ísť, čo tak sa zamerať na darčekovú poukážku, ktorá umožní obdarovanému vybrať si zápas presne podľa jeho predstáv? V ponuke cestovných kancelárií je viacero typov a druhov darčekovej poukážky.

Osobná darčeková poukážka

Pokiaľ sa pri darčekovej poukážke obávate toho ako bude vyzerať, báť sa rozhodne nemusíte. Určite sa nebude podobať na unifikovanú poukážku na nákup u jedného z reťazcov. Každý kvalitný predajca dokáže upraviť darčekovú poukážku presne podľa vašich požiadaviek. A vďaka tomu dokážete vytvoriť originálny a aj hodnotný darček spojený so zážitkom.

Pokiaľ však nemáte záujem o konkrétny zájazd, ani konkrétny tím, prípadne je kompletný zájazd mimo váš rozpočet. Je tu aj ďalšia možnosť. Darovať môžete aj poukážku na zájazd v určitej hodnote. A takto motivovať obdarovaného, aby sa na futbalový zájazd vybral.

Pokiaľ ste sa teda rozhodli pre darčekovú poukážku ako ten najvhodnejší darček, nie je žiadny problém si vybrať. Dokonca už ani nemusíte ísť do cestovnej kancelárie. Úplne jednoducho si vyberiete aj prostredníctvom internetu. Začať odporúčam napríklad tufulbalový zájazd