Digestor Mora ponúka mnohé varianty

Väčšina ľudí sa domnieva, že základom kuchyne je varná alebo pracovná doska. Istotne by sa malo dostať rovnakej pozornosti aj digestoru, ktorý je v kuchyni nesmierne dôležitý. Bez správneho digestora sa v kuchyni budú hromadiť výpary a pachy, ktoré sa budú šíriť do celého bytu, čo nie je práve príjemné. Digestor čiže odsávač pár udržiava v miestnosti čistý vzduch bez pachov, pár a zamedzuje tak aj vzniku plesne. Na výber sú rôzne typy digestorov ako komínové, podskrinkové či vstavané. Česká značka Mora dodáva na trh všetky tieto typy v inovovaných verziách. Digestor Mora poskytuje pre spotrebiteľa množstvo výhod a plusov. Digestory od tejto značky majú skvelý prietok vzduchu, silné motory, vysokú triedu energetickej účinnosti, disponujú led osvetlením a mnohé iné.

digestor mora
Nástenný digestor Mora OV 680 G

Odťahový digestor Mora

Medzi najtichšie digestory radíme odťahové. Nie každý typ kuchyne však umožňuje inštaláciu. Potom sa budete musieť uspokojiť aj s hlučnejšie variantom. Hlučnosť sa označuje skratkou dBA a čím je nižšie dBA, tým je samozrejme odsávač pár tichší. Odťahový digestor Mora je výkonný a predstavuje dizajnový prvok v každej kuchyni. Hodí sa do veľkých kuchýň, ktoré majú možnosť odťahu komínom. Vyberať si môžete z niekoľkých nových modelov. Krásnu dominantou sa stane elegantný čierno – nerezový digestor MORA s tlačidlovým ovládaním, troma výkonovými rýchlosťami a s hliníkovými filtrami, ktoré dokonale odstránia nielen mastnotu, ale aj pachy. Vďaka skosenej prednej časti zaručuje dostatok priestoru pre hlavu a vy sa už nemusíte báť, že narazíte hlavou na hranu. LED osvetlenie perfektne osvieti varnú plochu a pripravovaný pokrm je tak dokonale vidieť. Digestor možno použiť aj formou vnútornej cirkulácie vzduchu. Samozrejmosťou je aj spätná klapka. Uvítate aj možnosť umývania hliníkových tukových filtrov v umývačke a tým udržiavať odsávač v perfektnom stave bez zbytočnej námahy.

digestor mora
Digestor Mora spĺňa tie najprísnejšie kritéria

Digestor do menšej kuchyne

Do menšej kuchyne je lepšie siahnuť po výsuvnom vstavanom variante. Hodí sa ideálne do menších alebo stredných kuchýň, kde bohato postačí. V čase nečinnosti možete digestor zasunúť a je úplne nenápadný. Pri šikovnom výbere splýva plne s linkou a takmer sa stratí.