Dokážte, že práve vaše autorádio navýši cenu vozidla!

Možno ste sa už aj vy pohrávali s takouto myšlienkou, keď ste si kúpili originálne multimediálne autorádio a už ste len čakali, že začne za vás aj hovoriť. Dnes už by sme sa nevysmievali ani takejto novinke, pretože je relatívne dosť cenovo dostupných inteligentných modelov s možnosťami hlasového ovládania či s upozorneniami na chyby vo vozidle. Svojou vyspelou funkčnou výbavou vám inteligentné autorádio čo najviac zefektívňuje orientáciu v menu, komunikačné možnosti a orientáciu na ceste. Nové modely lákajú užívateľov na autorádio s 3D GPS navigáciou. Odporúčanú trasu máte tak pred sebou vo vysokom rozlíšení. Na ich elegantnom modernom dizajne im pridáva 7 až 9 palcový displej a podsvietenie s výberom niekedy až siedmich farieb.

autorádio

Autorádio zvyšuje cenu vozidla.

Autorádio vás môže zachrániť pri nejednej náročnej situácii. Vážme si to!

Aby si niekto nemyslel, že len zbytočne zveličujeme, pretože chceme dostať autorádio na piedestál, ponúkame preto konkrétne situácie. Bez komentára uvádzame dostupnosť akýchkoľvek informácií, či už z online prostredia, z rozhlasových staníc, formou sms či telefonátov, ktoré môžete uskutočniť kedykoľvek. Dôležitá je bluetooth technológia a wifi pripojenie. Užívatelia čoraz viac prihliadajú na funkciu dual zone alebo mirror link. Aj bez toho bude vaše autorádio funkčné a praktické, no netreba zaspať dobu. A už vôbec nie za volantom! Dual zone vám umožňuje počúvanie hudby aj pri aktívnej navigácii. Mirror link vás dostane úžasným zrkadlením obrazovky smartphonu na displeji vášho autorádia.

autorádio

Autorádio je príjemný spoločník na cesty.

Hľadáte autorádio svojich snov? Tu je stručný prehľad o tom, čo by mu nemalo chýbať!

Malo by byť originálne, pre váš typ vozidla. Také, aby obsahovalo menu a navigáciu aj v slovenskom jazyku, inak hrozí, že si neporozumiete. Bohatú vnútornú pamäť, minimálne 16GB. Pre autorádio je dôležitý vstavaný wifi prijímač, podpora 3 a 4G. Pre vlastnú zábavu či rôzne “nákupy“ vám dokonale poslúži google play. Nezabúdajte ani na svoju bezpečnosť a informujete sa o dennom a nočnom režime stlmenia jasu. Jednotkou spomedzi autorádií sú stále tie, ktoré vám umožnia pripojenie rôznych externých monitorov. Len tak, pre vlastné potešenie!