Dovolenka Kuba je rozhodne iná a jedinečná

Dovolenka Kuba je dokonale namiešaný kokteil exotiky, dobrodružstva, romantiky a histórie. Každý, kto toto úžasné miesto navštívil, vám určite potvrdí, že na Kube zastal čas. A práve to je jedna z vecí, ktoré robia Kubu tak inou, atraktívnou a jedinečnou. Ale poďme pekne po poriadku. Kuba je jedným z karibských ostrovov a nachádza sa v severnej časti Karibského mora. Hoci geograficky patrí k Severnej Amerike, svojou kultúrou je považovaná skôr za súčasť Latinskej Ameriky. To, že Kuba ponúka naozaj krásne prírodné scenérie pozostávajúce z paliem, bielych piesočnatých pláží obmývaných rozprávkovo tyrkysovým morom, ale tiež hory a národné parky, kde môžete obdivovať jaskyne či vodopády a tiež pestrý podmorský svet s množstvom koralových útesov, naozaj nie je málo a ak k tomu ešte pripočítame temperamentné latino rytmy na každom kroku, lahodné mojito či staré americké autá, musíte uznať, že je o čo stáť a rozhodne sa oplatí tento kus sveta navštíviť.

Kuba

Kuba je miesto, ktoré sa oplatí navštíviť.

Krajina výnimočná nielen prírodou, ale aj spôsobom života

Kuba však nie je výnimočná len svojou prírodou, ale aj spôsobom života, ktorý je pre nás Európanov už takmer nepredstaviteľný. Najmä ak uvážime, že pre Kubáncov je niečo ako internet, sociálne siete či dokonca cestovanie po svete stále veľkou neznámou. A pre nás je to každodenná súčasť života. No i napriek tomu, alebo možno aj práve preto, sú tu ľudia šťastní a žijú si svojim pokojným a jednoduchým životom s veľkou dávkou skromnosti.

Kuba

Spoznajte Kubu aj mimo hotelového rezortu.

Kuba a jej kontrasty

Ak teda chcete Kubu spoznať aj z tejto stránky, opustite počas pobytu svoju komfortnú zónu. Zanechajte na chvíľu exkluzívne letoviská aj hotelové rezorty a zažite typickú atmosféru Kuby v uliciach miest a mestečiek s priateľským domorodým obyvateľstvom. Verte, že okrem krásnych pláží práve toto bude ten pravý nezabudnuteľný zážitok a moment, pre ktorý vám Kuba navždy ostane vrytá v pamäti aj v srdci. Takže teraz už len stačí zaobstarať si letenky, nachystať kufre a môžete vyraziť…