Flísové bundy sú ideálnym doplnkom k práci

Voľnočasové či pracovné flísové bundy a mikiny nájdeme v mnohých šatníkoch a ich obľuba rozhodne neklesá. Príjemný materiál zo 100% polyesteru má veľmi dobré izolačné schopnosti, a zároveň je aj dobre priedušný. Aj keď sa vo flísovej bunde spotíte, materiál dokáže dobre vetrať a odviesť pot od tela, takže vás nebude chladiť. Typické pre flísovú bundu je, že sa používa ako druhá vrstva u funkčného obliekania. Aj keď je hrejivá, nie je odolná voči vetru a dažďu, a preto sa nehodí na nosenie ako vrchná vrstva. Za veľkou obľubou flísových búnd je nielen jej hrejivosť a ľahkosť, ale tiež skutočnosť, že ide o veľmi lacný a vo veľkom vyrábaný materiál.

flísové bundy
 Flisová bunda – JHK – nebesky modrá 

Flísové bundy využijete po celý rok

Flísový materiál sa teší veľkej obľube, pretože je príjemný, tenký a pritom veľmi hrejivý. Flísové bundy môžete využiť po celý rok. V lete Vás zahrejú pri chladných večeroch, na jeseň a na jar nahradia tenkú bundu a v zime ju znosíte pod bundou. Flísové bundy sú moderným riešením ako zatepľovacia vrstva, ktorá udržuje teplo a zároveň prepúšťa vlhkosť od tela. Sú tak ideálne pre pracovnú činnosť, ale aj pre aktívny pobyt v prírode a každodenné nosenie. Na výber máte pánske, dámske i unisex varianty v mnohých farebných prevedeniach pre zimnú ale aj celú sezónu.

flísové bundy
Flisová bunda JHK je vyrobená z kvalitného „micro fleecu“ s úpravou proti „žmolkovaniu“.

Rôzne štýly

Flísové bundy nájdete v mnohých prevedeniach. Máte rada športový štýl? V tom prípade Vás určite zaujme flísová bunda s kapucňou. Môžete si vybrať aj mikinu cez hlavu s kapucňou a s vreckom alebo bez vrecka. Preferujete mikiny na zips? Určite si vyberiete, keďže tento typ je najrozšírenejší na trhu. Ak si k flísovým bundám navyše zaobstaráte ďalšie pracovné odevy ako sú montérky, kombinézy, tričká, pracovné bundy, svetre, nohavice, pracovné rukavice aj pracovnú obuv, budete kvalitne vybavení na akúkoľvek prácu. Flísová bunda predstavuje veľmi univerzálny kúsok oblečenia. Nielen že vám určite pristane, ale predovšetkým vám zabezpečí komfort za každého počasia.