Futbalový zájazd na emotívny zápas finále Ligy majstrov

Hoci vrchol klubovej sezóny prebiehal v Lisabone, reálne sa fanúšikovia bavili skvelým futbalom na troch štadiónoch. Okrem spomínaného Estádio da Luz v Lisabone, boli fanúšikovia aj na domácich štadiónoch oboch finalistov.

Samotný zápas mal neskutočnú atmosféru, ktorú podporili tisícky skalných fanúšikov oboch tímov. Tí, ktorým sa však nepodarilo zohnať lístok na štadión v Lisabone, mali možnosť užiť si finálovú atmosféru na štadiónoch Estadio Santiago Bernabéu a aj Estadio Vicente Calderón.

Futbalový zájazd za prenosom na obrazovke

futbalový zájazdAj keď to môže znieť komicky, nemusí to byť úplná hlúposť. Práve na oboch spomínaných štadiónoch sa zišli obrovské skupiny fanúšikov, ktoré sledovali zápas na veľkoplošných obrazovkách. Vďaka chorálom a povzbudzovaniu tak vznikla skvelá atmosféra, ako keby finalisti hrali priamo na oboch štadiónoch.

Najväčšia radosť vypukla asi v nadstavenom čase na štadióne Realu Madrid pri vyrovnávajúcom góle v závere nastaveného času. Gólová smršť, ktorá potom nasledovala bola úžasná. A rozhodne bola silným zážitkom.

Finále nakoniec v réžii Realu Madrid

Práve záver finálového zápasu bol neskutočným zážitkom pre všetkých futbalových fanúšikov. Hoci Atletico od začiatku zápasu viedlo 1:0, nakoniec sa z titulu netešili. Futbalisti Bieleho baletu v nastavenom čase vyrovnali a v predĺžení vďaka trom gólom zvrhli víťazstvo na svoju stranu. Práve záver zápasu bol najemotívnejší. Fanúšikovia Realu Madrid už oslavovali, zatiaľ čo fanúšikovia Atletika smútili nad stratou titulu v samotnom závere finále.

Ako vyzerala samotná atmosféra na domácich štadiónoch oboch finalistov si môžete pozrieť vo videu.

Estadio Vicente Calderón

Pokiaľ chcete zažiť podobnú atmosféru na vlastnej koži aj vy, nie je nič jednoduchšie. Stačí si zaobstarať lístok na futbalový zájazd a už sa iba tešiť na zážitok. Pri ponuke cestovných kancelárií si určite vyberie každý futbalový fanúšik. Či už máte záujem o zápasy Ligy majstrov, európskeho pohára alebo aj Premier League a iných kvalitných líg po celej Európe. Tak prečo si neužiť kvalitný futbal na vlastnej koži?