Hranaté taniere prinášajú zážitok

Uvažujete o nejakom originálnom svadobnom dare pre svojich známych? Alebo ste sa rozhodli zrekonštruovať svoj byt a dať mu o niečo modernejší štýl? Potom do novo zariadeného bytového interiéru v modernom duchu patrí aj kuchyňa a jedáleň. Aj návštevy hostí, popíjanie kávy či vína a občas aj slávnostnejšie stolovanie. Moderné jedálenské súpravy môžu výrazne prispieť k praktickému a vkusnému vybaveniu novodobej domácnosti. Jednou z možností je zaobstarať si štýlové taniere a tanieriky v hranatom tvare. Farebné hranaté taniere sa stávajú vhodným doplnkom modernej a elegantnej kuchyne.

Hranaté taniere

Elegantné stolovanie na bežné ale aj slávnostné udalosti.

Plytké, hlboké ale aj obdĺžnikové

Keď pri stolovaní použijete hranaté taniere, objavíte nielen nové možnosti servírovania jedla, ale prekvapíte svoju rodinu aj priateľov. Na našom trhu sú v širokom sortimente. Hlboký tanier na polievku, plytký na hlavný chod, štvorcový tanierik na dezert alebo aj menšie tanieriky ako podšálka pod hrnček na čaj alebo kávu. Farebné hranaté taniere si môžete zakúpiť jednotlivo, v tanierových súpravách, alebo v kompletných jedálenských setoch. Je si skutočne z čoho vyberať. A nielen pre tých našich budúcich novomanželov.

Farebné hranaté taniere prinášajú nevšednosť

Hranaté taniere sa skvele hodia  na servírovanie špecialít japonskej a čínskej kuchyne, ale výborne poslúžia aj pre akékoľvek iné občerstvenie. Krásne na nich budú vyzerať napríklad obľúbené jednohubky. Taniere od rôznych výrobcov  prekvapia nielen prekrásnymi farbami, ale aj rozmanitými tvarmi, neobvyklou textúrou, ale aj nepravidelnými okrajmi. Mnohé z nich sú vyrábané ručne hrnčiarskymi majstrami.  Zvoľte si z rôznych veľkostí, obdĺžnikové alebo štvorcové a premeňte každú oslavu či párty v nevšedný zážitok.

Hranaté taniere

Odlišný tvar a výrazný dizajn.

Majú vaši známi radi sushi?

Potom keramická súprava riadu priamo od japonských hrnčiarov ako svadobný dar ich určite poteší. Tento riad je exkluzívne navrhnutý, má vkusný dizajn a dlhú životnosť. V unikátnych kolekciách nájdete jedálenský servis vrátane farebných hranatých tanierov plytkých i hlbokých, misky, misy, podnosy a  čajové servisy. Nechýbajú ani jedálenské paličky alebo misky na saké.