Jarné topánky a populárne typy

Práve teraz v zime je ten najlepší čas sa začať obzerať po nových jarných kúskoch do vášho botníku. Aj keď sú momentálne v kurze snehule a čižmy, kúpte si jarné topánky teraz, a môžete ušetriť na rôznych zľavách. Okrem toho sa vyhnete zhonu a návalu, ktorý väčšinou koncom zimy prichádza. A na aké jarné topánky sa oplatí zamerať tento rok?  Na výber máte z niekoľkých možností – či už preferujete elegantný alebo športový štýl, tento rok nebude mať problém zohnať si aj kombináciu oboch. Poďme sa pozrieť, čo sa pre nás na jar chystá a aké typy máte na výber.

jarné topánky
Sandálky sú populárne jarné topánky

Jarné poltopánky

Poltopánky sú už niekoľko sezón na pomyselnom prvom mieste a niet sa ani čomu diviť. Sú trendy, elegantné a zároveň ste v nich schopní vydržať celý deň, pretože sú neskutočne pohodlné, a to aj napriek tomu, že sú väčšinou na nízkom podpätku. Hodia sa k nohaviciam aj sukniam a vďaka svojej popularite ich dnes môžeme kúpiť v najrôznejších prevedeniach, farbách či materiáloch. Nech už si vyberiete akýkoľvek design, nikdy nešliapnete vedľa, pretože tieto topánky môžete nosiť aj v lete aj na jeseň. Okrem toho si udržujú svoju modernosť aj po niekoľko rokov, takže sa nemusíte báť, že budú o rok nepoužiteľné.

jarné topánky
Jarné topánky Flavia

Slip-in jarné topánky

Jarné topánky by okrem pekného a moderného vzhľadu mali spĺňať ešte jeden účel. A tým je pohodlie vašich nôh. Presne spojenie týchto dvoch vlastností ponúkajú Slip in topánky. Sú to pradvdepodobne najpohodlnejšie topánky na jar. Svoj najväčší boom už majú asi za sebou, ale to neznamená, že si ich tento rok nemôžete zaobstarať. Slip-in sú obľúbeným štýlom „tenisiek„, ktoré nemajú žiadne zipsy ani šnúrky. Skrátka ich navlečiete na nohu a môžete vyraziť. V obchodoch nájdeme športové aj elegantné prevedenie, veľmi obľúbené sú v poslednej dobe slip-in vo výrazných farbách, najviac predávané sú neutrálne čierne.