Jesenné a zimné trendy pre kabelky na rok 2017

Kabelky sú večnou a veľmi obľúbenou témou žien. Preto určite mnohé dámy zaujmú aj tipy na najnovšie kabelkové trendy, ktoré sa budú nosiť už túto jeseň a zimu. Kabeliek predsa nie je nikdy dosť, a tak sa vždy nejaký nový kúsok do zbierky môže hodiť. Kabelku si väčšina z nás vyberá podľa účelu použitia. Napr. väčšiu kabelku na nosenie do práce, spoločenskú či večernú kabelku na mimoriadne príležitosti, alebo menšiu crossbody kabelky na potulky mestom. Občas si ale oblečenie, novú obuv, či kabelku, kúpime len z jediného dôvodu – pretože nás zaujali svojim dizajnom a štýlovým prevedením. Ak sa teda chcete túto jeseň a zimu niesť na vlnách aktuálnych módnych trendov vo svete kabeliek, určite by ste si mali vybrať aspoň jeden z týchto zaujímavých trendy kúskov.

kabelky

Kabelky na jeseň a zimu sa zaodejú do červených odtieňov.

Kabelky v prírodných odtieňoch aj v dominantnej červenej farbe

Pokiaľ ide o farebné trendy pre kabelky na jeseň a zimu 2017, prednosť budú mať prírodné odtiene. Najmä šedá, béžová a hnedá, ale aj všetky odtiene červenej. Krásny sýty krvavý odtieň červenej bude top voľbou nielen pre predĺžené kabáty, tričká či šaty. Zaujme aj na výrazných módnych doplnkoch. Napr. ako je červená kabelka, klobúky či jesenné čižmičky. Takže s jedným, či dvoma, výrazne červenými top kúskami vo vašom jesennom šatníku nuda určite nehrozí.

kabelky

Trendy budú kabelky so zvieracími motívmi.

Logománia, potlače, vzory a kožušina

Veľmi trendovou bude pre nadchádzajúcu jeseň aj kabelka s potlačou iniciálok slávnych módnych návrhárov. Prípadne s jedným výrazným logom a tiež kabelka s potlačou vzorov od zvieracích motívov až po prúžky či bodky. Zvierací motív sa na kabelky prenesie aj v podobe rôznych chlpatých – kožušinových doplnkov a detailov, ako sú napr. kožušinové prívesky na kabelku. Ak by vám to ešte stále ako ponuka možností na voľbu tej správnej kabelky nestačilo, môžete siahnuť aj po kabelke s výrazným ramienkom, ktoré bude stredobodom pozornosti. Tak čo, už ste si rozmysleli čím upútate počas chladných mesiacov?