Kvalitná karbónová fólia zmení dizajn a ochráni povrch vášho vozidla

Všetci raz zatúžime po zmene. Možno by ste si práve radi dopriali nové auto, avšak finančné možnosti Vás v tom značne obmedzujú. Niekedy sa stačí obzrieť po alternatívnych, menej nákladných možnostiach a všetko sa na nové obráti.

Karbónová fólia umožňuje teda čiastkovo alebo celoplošne oblepiť auto, bicykel, mobil či rôzne spotrebiče v domácnosti. Pri výbere dbajte na to, aby fólia bola ľahko tvarovateľná, samolepiaca a jednoznačne vhodná na takmer všetky typy rôzne tvarovaných povrchov. Výber na trhu je dnes naozaj rozmanitý. Ak pravidelne nesledujete aktuálne novinky, tak každá dostupná karbónová fólia sa Vám môže javiť ako najlepšia, najoriginálnejšia.

Fólia musí predovšetkým “lahodiť oku“ a vytvárať unikátny dizajn či už v interiéri  alebo zvonku. Ak sa ňou rozhodnete oblepiť auto, nech pôsobí profesionálne, teda čo nanajvýš zhodne s originál karbónovou štruktúrou. Mali by ste aj na dotyk cítiť štruktúru jemných karbónových vlákien. Len tak si môžete byť istí, že vybraná fólia bola precízne a detailne navrhnutá. V ponuke sú dnes karbónové fólie od 2D až po 5D verziu.

karbónová fólia

S karbónovou fóliou môžete zveľadiť akúkoľvek časť Vášho vozidla.

Nestraťte sa medzi sortimentom a nájdite spoločné aj odlišné vlastnosti jednotlivých karbónových fólií!

Jednotlivé rozdiely spočívajú v celkovom vzhľade, respektíve v imitácii karbónového vlákna. Medzi najbežnejšie typy patrí 2D a 3D karbónová fólia. Už pri 2D je povrch fólie síce hladký, ale nie citeľný na dotyk či mierne vystupujúci do priestoru. Takýto inovatívny vzor má až 3D fólia. Štruktúra karbónu je zväčša vtlačená do fólie a vytvára viac-menej polomatný efekt.

Ak Vás zaujala moderná 4D karbónová fólia, tak určite pre svoj hladký a lesklý karbónový povrch. Najvyššou métou sú aktuálne 5D karbónové fólie. Takéto karbónové vlákno musí na strane záujemcu vyvolať takmer dokonalý vizuálny efekt. Táto špičková fólia má vlákna priam zaliate v živici. To je len na pohľad, v skutočnosti ide o fóliu.

karbónová fólia

Jednoduchá aplikácia bez potreby špeciálnych zručností.

Karbónová fólia zmení vaše auto na nepoznanie! 

Takto jednoducho si môžete oblepiť kapotu, strechu, prahy či spätné zrkadlá na Vašom aute. Lepenie zvládnete aj bez akýchkoľvek väčších zručností. Každá karbónová fólia má na sebe mriežkovanú štruktúru, pomocou ktorej vytlačíte pri lepení vzduchové bublinky. Možno ju odlepiť v prípade, že sa Vám nedopatrením zalepila na neželanej časti plochy. Takáto fólia má byť vysoko odolná aj voči UV žiareniu. Svoje auto budete môcť aj po aplikovaní karbónovej fólie umývať saponátovou vodou či dôkladne očistiť a ošetriť v autoumyvárni.