KiBi nosič predstavuje množstvo výhod pre deti i mamičky

Nosiče pre deti patria medzi pravidelne diskutované témy, kde sa delia mamičky na dve strany barikády. Nejedná sa však o nič nové. Nosiče sú súčasťou dávnej histórie. Už v starom Egypte si upevňovali mamičky svoje deti pomocou širokého pásu na bok. Spôsobov takéhoto nosenia existuje skutočné kvantá. Líšia sa len kultúrou, v ktorej sa nosenie uplatňuje. Kočík pre deti prišiel oveľa neskôr. Až v roku 1848 sa v americkom New Yorku rozhodol predstaviť svetu nový vynález istý Charles Burton. Odvtedy sa kočíky zdokonaľujú, či už menšie, ale aj tie priestornejšie. Hoci sú kočíky praktické, nie je nič krajšie a praktickejšie než mať svoje bábätko neustále pri sebe a vykonávať s ním rôzne druhy aktivít a mať pri tom zároveň voľné obe ruky. Ako je na tom KiBi nosič?

kibi nosič

KiBi nosič je rastúci ergonomický nosič, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov.

KiBi nosič poskytuje komfort pre deti aj maminy

KiBi nosič je českej výroby, čo je vždy výhoda, ak ide o produkt zhotovený v Európe. Nemusíte mať pochybnosti o jeho kvalite a viete, že je vyrobený a prispôsobený našej kultúre. Jedná sa o ergonomický nosič, ktorý je určený na nosenie detí vo veku od 4 až 5 mesiacov, čiže od váhy približne 3,5 kilogramov až do 20 kíl. Nosič rastie zároveň s vašim dieťaťom. Dá sa prispôsobiť aj drobnejšej postave mamičky, ale aj väčším oteckom. Popruhy je možné upraviť tak, aby vás nosič neobťažoval a sedel ideálne. Silná stránka KiBi spočíva v možnosti úpravy do výšky a do šírky.

kibi nosič

KiBi je rastúci ergonomický nosič, ktorý Vám poslúži počas prvých troch rokov dieťaťa

Nekonečné možnosti

KiBi nosič vďaka možnosti úpravy šírky sedacej časti, ako jedno z mála nosičov poskytuje skutočnú ergonomickú polohu aj pre deti väčšieho vzrastu. Vyrába sa najmä z lokálnych materiálov a komponentov, ktoré sú pravidelne a riadne testované predtým než sú uvedené na trh. Bavlnená látka je pevná, má stále vlastnosti. Nekrčí sa a bez problémov sa dá vyprať. Medzi plusy patrí môžeme zaradiť skladovateľnosť, funkčnosť, jednoduchosť údržba a univerzálnosť pre každý veľkostný typ bábätka.