Konvektomaty Retigo – moderná a rýchla príprava jedál

Konvetomaty Retigo sú obľúbené pre ich vynikajúce výsledky varenia či pečenia. Pokročilý systém konvektomatov Retigo vám zaistí skvelú farbu, chuť a konzistenciu pripravovaných jedál pri zachovaní maximálneho množstva vitamínov a živín. Možnosť výberu percenta vlhkosti zaistí ideálne prostredie pre varené jedlo. Konvektomaty Retigo sú schopné vykonať rýchle a efektívne odvlhčenie varnej komory. To má za následok dokonalú chrumkavosť a krásnu a príťažlivú farbu jedla. Dvojstupňový predhrievač vody využíva teplo z odpadovej pary a v kombinácii s unikátnym riešením presklenia dvierok s trojsklom a tepelnou izoláciou znižuje náklady na varenie na minimum. Konvektomaty Retigo dokážu nahradiť aj niekoľko klasických kuchynských gastro spotrebičov s oveľa menším využitím priestoru. Navyše s preukázateľne vyššou efektivitou spracovania surovín.

konvektomaty retigo
Konvektomaty Retigo zmenia váš pohľad na varenie

Konvektomaty Retigo vám zaistia menej stresu v kuchyni

Možnosť varenia viacerých jedál súčasne v rovnakom režime s rôznymi časmi varenia a bez krížovej kontaminácie pachov alebo chutí pomáha zvýšiť kapacitu kuchyne. Použitie možnosti varenia cez noc alebo pečenia pri nízkych teplotách vám poskytne viac času počas najväčších návalov. Kovektomaty Retigo ponúkajú hneď niekoľko spôsobov prípravy jedál ako je varenie, pečenie, dusenie, vyprážanie, grilovanie, opekanie, konfitovanie, varenie vo vákuu – Sous-Vide, konzervovanie, sušenie, kysnutie, údenie, nakladanie, nízkoteplotné procedúry, udržiavanie tepla a regenerácia jedla. Toľko funkcií v jednom gastro zariadení vám ponúknu jedine konvektomaty.

konvektomaty retigo
Konvektomaty Retigo spravia niekoľko jedál zároveň

Pohodlné varenie bez rizika zranenia

Stojany zaisťujú bezpečnú manipuláciu s gastronádobami a poskytujú dokonalý pohľad na priebeh varenia v jednotlivých stojanoch. Jedinečné riešenie dverí s trojitým zasklením znižuje jeho povrchovú teplotu a eliminuje riziko popálenia. Automatické zastavenie ventilátora zabraňuje nebezpečnému uvoľňovaniu pary pri otvorení. Pripojenie dvierok s dvojitým otváraním dverí zaisťuje maximálnu bezpečnosť. Ergonomický tvar rukoväte zasa zaisťuje ľahkú manipuláciu s dvierkami a jednoduchú údržbu. Doprajte si jednoduché a rýchle varenie bez akýchkoľvek nadbytočných tlačidiel na ovládacom paneli. Výsledok sa dostaví okamžite v podobe spokojných a opäť sa vracajúcich zákazníkov.