Kotníkové čižmy na opätku či platforme?

Určite mnohí výrobcovia obuvi nielen značkovej si dávajú každoročne otázku, že aké trendy zimnej obuvi budú prevládať. Medzi nami sú určite mnohí takí, ktorí sa tým netrápia a chodievajú v tej istej obuvi niekoľko zím po sebe. Iní zase na minuloročné modely svojich topánok rýchle zabudnú a vrhnú sa do obchodov za novými. Pre niektoré ženy predstavujú topánky veľkú vášeň, pre iné je ich nákup skôr utrpením. Rozmanité trendy v obúvaní značne uľahčujú výber. Túto zimnú sezónu sa nemusíte snažiť chodiť v čižmách na extra vysokých opätkoch. Kotníkové čižmy na nízkom  podpätku sa k radosti mnohých žien vracajú úspešne na scénu.

kotníkové čižmy

Kotníkové čižmy na platforme.

Kotníkové čižmy na platforme

Vysoké opätky samozrejme úplne nevymizli zo scény počas zimných mesiacov. Len sa takáto obuv nosí oveľa pohodlnejšie, a to aj vďaka vyššej platforme. Tá znižuje uhol prehnutia priehlavku, a preto noha v takýchto topánkach nebudete trpieť. Platformy dosahujú výšky niekoľkých centimetrov, skracujú tak dĺžku opätku. Kotníkové čižmy na nízkom opätku či platforme jednoducho znižujú riziko možného vykĺbeného členku alebo vnímanú  nepríjemnú bolesť nôh počas chôdze. Vysokú platformu je vidieť predovšetkým pri veľmi trendy obuvi. Kotníkové čižmy sú občas navyše zdobené najrôznejšími prackami a rafinovanými detailami. Zlaté kvietky a podpätok s náročným kovovým prepletaním je jednoducho pre mnohé ženy uchvacujúci.

kotníkové čižmy

Kotníkové čižmy na opätkoch.

Kotníkové topánky sú hitom niekoľkých sezón

Kotníkové topánky tak pre mužov ako aj ženy sa nielen návrhárom ale aj výrobcom páčia. Ľudia si ich kupujú. Tento typ obuvi má na trhu množstvo prevedení a podôb. Pre tie ženy, ktoré sa obávajú vysokých opätkov, sú tu rôzne modely kotníkových čižiem. Dajú sa vhodne skombinovať s celkovým oblečením. Ženám poskytujú pri chôdzi maximálnu stabilitu. Kotníkové čižmy na opätku alebo aj platforme stále opticky predlžujú nohy a dodávajú na výške. Nebojte sa farieb na svojom oblečení, obuvi a módnych doplnkoch. Experimentovanie s viacerými farbami na vašom outfite je dnes skutočne v móde.