Kožený opasok vyzdvihne každý outfit

Každý z nás si praje vyzerať čo možno najlepšie a kto tvrdí opak, klame. Výzor je v dnešnej dobe nesmierne dôležitý a to nielen pre ženy, ale aj pre mužov, preto by ste si na svojom oblečení mali dať záležať. Veľký dôraz klaďte aj na doplnky bez ktorých by to jednoducho nebolo ono. Ak by ste totiž k svojmu outfitu nepridali nejaké tie okuliare, čiapku, šatku, tašku či opasok, pôsobil by nekompletným dojmom a ani zďaleka nie tak perfektne ako s peknými doplnkami. Najmä kožený opasok patrí k vďačným druhom doplnkov a hoci ide iba o kúsok kože s prackou, môžete si byť istí, že s vašim lookom dokáže robiť hotové zázraky.

Kožený opasok

Opasok dokáže zázraky.

Kožený opasok – keď jeden nestačí

Pri opaskoch rovnako ako aj pri topánkach platí, že čím viac ich máte, tým lepšie pre vás. Neexistuje nič také ako mať v skrini len jeden kožený opasok. Veď čo ak je váš kožený opasok čierny, no k vášmu momentálnemu outfitu potrebujete opasok v škoricovej farbe? Navyše opasky dostanete kúpiť v rôznych šírkach aj dĺžkach, preto by ste si s jedným opaskom jednoducho nevystačili. Keď ale kupujete kožený opasok, investujte do kvality. Koža toho musí veľa vydržať, no rovnako tak aj pracka na opasku. Nebojte sa minúť za opasok aj niekoľko desiatok eur, pretože opasok nevie klamať a ak zaň miniete rozumné peniaze, bude pôsobiť luxusne, vkusne a dlho vám vydrží. Platí to však aj naopak. Lacný opasok bude vždy pôsobiť lacno a to aj v prípade, že ho skombinujete hoci aj s tým najluxusnejším oblečením.

Kožený opasok

Jednoduchý outfit, ale vďaka opasku zaujímavý.

Kožený opasok na každú príležitosť

Výber koženého opasku však nie je taký jednoduchý ako by sa mohlo zdať. Ak vám aj nejaký v obchode padne do oka, skôr ako si ho kúpite, ujasnite si, či sa vám bude hodiť na danú príležitosť ako aj či bude ladiť s vybraným oblečením. Iný kožený opasok sa totiž hodí k elegantnému oblečeniu a iný zase k športovému. Elegantné opasky sú zvyčajne užšie, kratšie a majú veľmi jednoduchú a nenápadnú pracku, zatiaľ čo športovejšie opasky sú pravým opakom. Ak sa chystáte na nejakú vzácnu príležitosť, nezabúdajte, že váš opasok by mal ladiť aj s vašimi topánkami a celkovo by mal byť váš outfit vkusne zladený a do detailov premyslený.