Kúzelník je mág, ktorý vás dostane do úžasu

Blíži sa narodeninová oslava vašich ratolestí? Určite vám dá zabrať celú udalosť premyslieť. Trápi vás, kde zohnať jedlo, v akých priestoroch sa oslava bude konať či aká bude hlavná téma oslavy?  Čo tak siahnuť po najobľúbenejšej aktivite? Kúzelník vyčaruje nielen kúzla a mágiu ale aj úsmev na tvárach našich najmenších.

Kartové kúzla po novom

Kúzelník je mág. Je to sólista, umelec, ktorý svoje šou skúša mnohokrát, až kým nie je celkom spokojný. Práve preto si môžete byť istí, že príde dokonale pripravený. Ak je kúzelník profesionál, určite mu vyjdú všetky kúzla tak, ako majú. Súčasťou programu bývajú obľúbené kartové kúzla. Stará známa veta, ktorou sa začínajú všetky kartové triky je: ,,Vyberte si kartu!“ Lenže mnohí iluzionisti svoje čary privádzajú do dokonalosti. Doba pokročila a klasické kúzla, pri ktorých kúzelník uhádne, akú kartu ste si vybrali je už dávno preč. S kartami  sú spojené mnohé fascinujúce veci ako zmiznutie kariet, premena celého balíčka na rovnaké karty, vzbĺknutie.

Balónové zvieratká

Pokiaľ ide o detský program, mnoho kúzelníkov poskytuje napríklad aj balónové aktivity. Modelovanie zvieratiek a zábavných predmetov z dlhých balónov patrí medzi najobľúbenejšie. Deti si tak domov odnesú nielen zážitok ale aj suvenír. Takýto typ programu sa hodí napríklad na detské oslavy, párty či karnevaly. Zapadnú napríklad aj na školské besiedky, kde si deti užijú zábavu spolu s rodičmi.

kúzelník

Kúzelník vždy vykúzli minimálne skvelú zábavu

Kúzelník na firemnej oslave

Profesionálny iluzionista ovláda však aj mnohé ďalšie kúzla. Práve preto sú jeho šou vhodné aj pre dospelých. Ak hľadáte vhodný program na teambuildingy, na dôležité večere s klientmi či tematické večierky, kúzelník sa postará o skvelú zábavu. Čísla pre dospelých sú však o niečom inom. Zmiznutie či levitácia sú také ohromujúce, až budete veriť tomu, že existuje čarovná moc. Šarmantná asistentka doplní obsah programu a pomôže kúzelníkovi pri príprave na ďalšie čísla.

kúzelník

Deti si užijú veľa zábavy

Interakcia s publikom

Najväčším zážitkom je rozhovor s publikom. Spolupracovanie a interakcia je súčasťou každej šou. Diváci sa bavia a navyše si odnesú príjemnú skúsenosť. Okrem toho sa kúzelník môže vybrať priamo do hľadiska. Máte možnosť zažiť kúzla na vlastne koži. Kartové triky sú asi najčastejším kúzlom, pri ktorom je možná asistencia hostí v publiku.