Kvalitný automonitor pre ešte lepšie vnímanie zážitkov z vašich ciest

Čo konkrétne si predstavujete pod pojmom automonitor? V ponuke od najlepších predajcov doplnkového príslušenstva do auta sa nachádza napríklad značkový LCD automonitor s uhlopriečkou už od 5´´ do 10´´ a s kvalitným Full HD rozlíšením. Obraz sa tak stane priam živým, v reálnych farbách a s dôrazom na každý detail.

Automonitorov je celá plejáda. Poďte si spolu s nami vybrať ten svoj automonitor! 

Spotrebitelia sa môžu rozhodnúť pre automonitor s umiestnením na palubnú dosku, na čelné sklo alebo sa automonitor stáva súčasťou kompletného kamerového systému. Každý automonitor bez ohľadu na jeho technické špecifikácie musí vyhovovať užívateľom aj po dizajnovej stránke a byť dostatočne odolný voči otrasom, vibráciám a vplyvu rôznych vonkajších zmien. Najväčší záujem je o automonitory s viacerými možnosťami externého pripojenia.

automonitor

Automonitor môžete umiestniť aj na čelné sklo.

Postupne sa stáva nepísaným pravidlom, že len automonitor s DVD, navigáciou a na prepojenie s parkovacou kamerou perfektne vyhovie moderným požiadavkám. Tie sa každým dňom rozširujú, preto je nevyhnutné stále inovovať a dopĺňať sortiment nových automonitorov. Farebný automonitor si na čelné sklo umiestnite pomocou špeciálnej prísavky alebo vám rovnako dobre poslúži aj na palubnej doske. To docielite, hneď ako si zaobstaráte pevnú obojstrannú nálepku. Tak alebo inak, automonitor nie je v žiadnom prípade na parádu, ale na funkčné užívanie v špecifickom prostredí.

Užívajte si výhody automonitorov počas každej ďalšej jazdy!

Počas jazdy je sledovanie obrazovky automonitora veľmi obmedzené. Potrebujeme mať na dosah čo najviac aktuálnych informácií o dopravnej situácii, chceme sa odreagovať pri obľúbenom filme alebo videoklipe. Za takých okolností treba dostatočne vyriešiť otázku umiestnenia a vytočenia automonitoru. Na to do istej miery slúži stojan s clonou proti slnku a pohyblivý kĺb, aby ste si do pár sekúnd nastavili automonitor do požadovaného uhla. Len tak si užijete všetky výhody, ktoré moderný automonitor vnáša do každého interiéru. Dnes už nie je ničím zvláštnym používať automonitor ako súčasť kamerového systému.

automonitor

Automonitor slúži aj na odreagovanie sa cestujúcich.

Vďaka tomu budete predchádzať rôznym komplikáciám spojeným s riadením vozidla, a tak si jazdu bezpečne užívať! Kamera má svetelný senzor pre automatické úpravy jasu, súčasťou je vstavaný reproduktor s ovládaním hlasitosti. Mnoho modelov môžete plne využívať aj v nákladných vozidlách. Všetko je len na vás, vašich finančných a spotrebiteľských možnostiach!