Last minute Bulharsko má stále čo ponúknuť

Bulharsko patrí k dovolenkovým destináciám, ktoré poznali a navštevovali už naši rodičia pred viac ako tridsiatimi rokmi a ani čas neubral na kráse, charizme a jedinečnosti tomuto skvelému letovisku pri pobreží Čierneho mora. Práve naopak, zlepšili sa služby, vybudovali modernejšie vybavené hotely a pribudli rôzne atrakcie, adrenalínové aj vodné športy, ako napr. vodné skútre či paraglajding. Takže last minute Bulharsko je stále veľmi aktuálnou a populárnou dovolenkovou destináciou so skvelými dovolenkovými službami a možnosťami, navyše aj za veľmi priaznivé ceny (nielen čo sa týka samotných pobytov, ale aj reštauračných zariadení a služieb), čo robí z Bulharska aj pre našinca cenovo mimoriadne dostupnú lokalitu. Last minute Bulharsko každoročne priláka veľké množstvo turistov aj svojimi dlhými piesočnatými plážami tiahnucimi sa niekedy aj niekoľko kilometrov. Ktoré z nich patria k tým najkrajším?

Bulharsko

Last minute Bulharsko vám ponúka možnosť spoznať kultúru a históriu tejto zaujímavej krajiny.

Last Minute Bulharsko -pláže, ktoré vás rozhodne nesklamú

Relax na pláži slnenie a kúpanie sa v mori – to sú asi pre väčšinu z nás tie hlavné dôvody, prečo cestujeme takú diaľku za svojimi letnými dovolenkami, takže kvalitné pláže sú určite prioritou, ktorú hľadáme a last minute Bulharsko k vám, čo sa týka pláží, bude naozaj štedré. Medzi tie najkrajšie patria určite zlatisté pláže z piesku v pobrežnom letovisku s výstižným názvom Zlaté piesky neďaleko Varny, ale aj pláž Albena či krásna 8 km dlhá Cocoa Beach na Slnečnom pobreží. Svoje čaro však majú aj pláže v blízkosti obľúbeného Bulharského letoviska Sozopol.

Bulharsko

Prehliadka Varny bude pre vás nezabudnuteľným zážitkom.

Čo vám ešte last minute Bulharsko môže ponúknuť?

Okrem plážového oblečeniaobuvi si do batožiny určite pribaľte aj kvalitnú vychádzkovú alebo športovú obuv, pretože last minute Bulharsko ponúka aj veľa možností na potulky a spoznávanie tejto kultúrne aj historicky zaujímavej krajiny. Výlety do Nesebaru – starobylého mestečka s úžasnou atmosférou či prehliadka Varny s návštevou delfinária alebo palác rumunskej kráľovnej  Márie – Balčik určite patria k lákadlám, ktoré turistom last minute Bulharsko môže ponúknuť. Podobne ako Jeep safari, lodné výlety alebo zábavný večer s typickými bulharskými tradíciami, tancami a skvelou večerou.