Last minute je skvelá dovolenka za nízke ceny

Financie zohrávajú v rodinnom živote veľkú úlohu. Obaja rodičia musia zabezpečiť strechu nad hlavou, stravu a ošatenie pre seba aj svoje deti. Prerábali ste byt alebo ste sa sťahovali do nového? To vyzerá na dlhú prestávku od dovolenky. Nemusí to byť nutne tak. Existuje spôsob, ako si užiť kvalitný pobyt pri mori aj bez veľkého obnosu peňazí. Last minute možnosť kúpy dovolenky sa stala doslova vyhľadávaným artiklom v portfóliu cestovných kancelárií. Obľúbili si ich nielen rodiny, ale aj páry alebo starší ľudia. Každý cent je podstatný pre našu finančnú situáciu, preto by sme mali voliť možnosti, ktoré sa oplatia.

last minute

Last minute môžete získať aj na Bali.

Last minute kamkoľvek chcete 

S last minute dovolenkami to nefunguje tak ako v potravinách, že máte produkt, ktorý je krátko pred vypršaním minimálnej spotreby, tak dostanete zľavu. Preto sa môžete dostať aj na lukratívne dovolenky ako na Kubu, Maledivy alebo Seychely. Ako je to možné? Hotely potrebujú zaplniť svoje ubytovacie kapacity v daných termínoch. Preto vyhlásia zľavu niekedy až do výšky 50% a ponúknu ju cestovke, s ktorou majú uzavretú spoluprácu. A to je šanca, na ktorú sa vyplatí vyčkať. Čo musíte pre to urobiť vy? Striehnuť na dobré ponuky v období, kedy by ste radi vycestovali na svoj pobyt pri mori. Je však dôležité, aby ste boli schopní odísť z práce a domu v horizonte niekoľkých dní, v lepších prípadoch do niekoľkých týždňov. Flexibilita z vašej strany je pri last minute potrebná.

last minute

Last minute k moru, ale aj do veľkomiest.

Neoplatí sa váhať 

Počas prezerania si last minute ponúk majte na pamäti, že skutočne dobré zľavy miznú z ponuky veľmi rýchlo. Preto je dobré si veci rozmyslieť v čo najkratšom časovom horizonte. Niekedy takýto tlak môže prerásť do neuváženého rozhodnutia. Preto konzultujte výber s partnerom alebo s niekym, s kým by ste radi vycestovali. Potom vám už nič nebude brániť v zbieraní zážitkov z lacnej dovolenky, ktorú by ste si inak nemohli dovoliť. Spoznávajte nové kultúry, zákutia našej planéty, a to bez výčitiek svedomia. Baľte kufre! Last minute volá!