Ešte stále nepoznáte výhody, pre ktoré sa oplatí mať led denné svietenie?

Trasu si dokážete naplánovať, no samotná cesta sa môže neraz skomplikovať. Na to neexistuje žiadny návod, expertný systém ani doplnkové príslušenstvo. Nevyhnutné sú vaše zručnosti za volantom, predvídateľnosť a viditeľnosť. Na slepo sa jazdiť určite nedá. Nemôžeme mať oči vzadu, no aj napriek tomu niet výhovoriek. LED denné svietenie je vítaným pomocníkom.

led denné svietenie

LED denné svietenie prináša výhody.

Led denné svietenie nemajte po ruke, ale namontované na svojom aute!  

Lepšie než výhovorky vám zapasuje led denné svietenie. Tento konkrétny typ svietidiel len zdôrazňuje, že celodenné svietenie nemáme považovať za nutnosť. Skôr pre svoju spokojnosť a bezpečnosť na cestách. Led denné svietenie je úsporné, ľahko si ho domontujete aj na starší typ vozidla. To, že sa stáva čoraz viac žiadaným sortimentom medzi automobilovým príslušenstvom, už sčasti napovedá o jeho kvalitách! Každý sa naháňa pre led denné svietenie, len vy nie? Dajte mu šancu a určite neoľutujete! Led denné svietenie zabezpečujú úsporné diódy s bielym osvetlením. Na to, aby ste neohrozovali ostatných na ceste, ale zároveň neškodili ani sebe, je ideálna teplota osvetlenia približne 6000 K. Vyžarované svetlo nie je príliš ostré, ale ani slabé. Je rozptýlené rovnomerne, bez žiadnych väčších strát. Pre tých, ktorí stále nie sú si istí výhod led denného svietenia, treba zdôrazniť nízku zaťaženosť vzhľadom na autobatériu a alternátor. S tým súvisí aj nižšia spotreba energie a pohonných hmôt. To poteší každého vodiča! Zvlášť tých, ktorí na svoje presuny aj niekoľkokrát do dňa využívajú práve automobil.

led denné svietenie

LED denné svietenie pre vaše bezpečie.

Funkčné vlastnosti, o ktorých pri led dennom svietení musíme hovoriť!   

Pre led denné svietenie je typická pokroková technológia, ktorá zaistí, že sa svetlá po naštartovaní vozidla automaticky zapnú. To zabezpečuje skvelá relé súčiastka, vďaka ktorej predídete pokutám pri nezapnutých svetlách. Led denné svietenie podporí lepší, luxusnejší dizajn vášho vozidla. Veľkou výhodou je aj dlhá životnosť, ktorú podmieňuje menšie riziko prehrievania. Mnoho výrobcov udáva životnosť v prepočte na 30 000, 50 000 alebo až na 80 000 hodín. Svetlá vydržia neraz dlhšie než samotné auto. Aj to je špecifikum, nad ktorým sa oplatí zamyslieť!