Lodičky vám môžu pomôcť vyzerať štíhlejšie!

lodickyLeto je to hlavné obdobie, kedy chce byť každá žena chudšia než práve je, kedy skúšame najrôznejšie diéty, zmeníme si účes a presviedčame samé seba, že od budúceho týždňa už určite začneme cvičiť. A pri tom… Občas stačí iba niekoľko jednoduchých trikov a dokážeme upraviť našu postavu podľa vlastných predstáv. Jedným z takýchto trikov sú aj lodičky, ktoré síce nespravia žiadne obrovské zázraky, ale aspoň trošku nám a našej postave pomôžu.

Nie sú lodičky ako lodičky

To, že lodičky opticky uberajú na našich kilách, je všeobecne známy fakt práve preto, že nám predĺžia postavu a tiež sú skvelým spôsobom, akým si žena môže udržať správne držanie tela počas celého dňa. Nie každá z nás si však vie lodičky vybrať správne, pretože aj to, aký typ si vyberieme bude mať dopad na náš konečný vzhľad. Po akých lodičkách teda siahnuť v obchode, ak chceme našej postave polichotiť a nie jej ublížiť?

Ostrá špička je opäť v móde!

Špicaté lodičky sa dostávajú naspäť do módy – to musí byť jasné každej žene, ktorá aspoň trochu sleduje módne časopisy. Nie je to však iba módna záležitosť, ale aj praktická a to najmä pre spomínané zoštíhlenie ženskej postavy. Ak máte niekoľko kíl navyše, určite siahnite radšej po nich, než po lodičkách s oblou špicou. Kompromisom však môžu byť napr. aj lodičky so špičkou, ktorá je otvorená.

„Nude style“

Telová farba a ostrá špička sú tou najvhodnejšou kombináciou pre lodičky. Totižto, ak si chcete vyzerať štíhlejšie, telová farba je dobrá v tom, že splynie s farbou vašej pokožky a to je ďalší spôsob,
ako predĺži (a zároveň aj zoštíhli) vaše nohy.

lodickyIhličkové a jednoduché lodičky

Nezabúdajte ani na to, že správne lodičky by mali byť aj jednoduché. Ak nechcete, aby vám lodičky, práve naopak, pridali na kilách, siahnite po takých, ktoré nebudú zbytočne prezdobené. Ideálne je tiež, ak nemajú žiadne viazanie či zapínanie v oblasti členkov – to totižto na seba púta príliš veľa pozornosti. Ihličkový opätok (žiaden klinový či platforma) je už v tomto prípade samozrejmosťou.

lodickyNezabudnite ani na ďalšie triky…

Pri výbere svojho outfitu pre zoštíhlenie postavy však nezabúdajte ani na ďalšie „ťaháky“, akými sú napr. sťahovacia spodná bielizeň, tmavšie farby či dokonca aj vhodne zvolené doplnky.