Luxusné hodinky na ruku – je im koniec?

Hovorí sa, že keď je niečo kvalitné a pekné, tak je to aj večné. Je to tak? Pred pár dňami som videla v TV ako jeden pán doniesol svoje luxusné hodinky na ruku značky ROLEX do aukčného domu za účelom predaja, pretože dnes sú už vraj na určenie času mobilné telefóny. Na druhej strane stretávam na prechádzke dámu, ktorá nosí nefunkčné luxusné hodinky na ruke. Pri otázke prečo ich nosí, keď neurčujú správny čas odpovie, že sú krásne a slúžia jej ako luxusný náramok. Je teda naozaj koniec hodinkám?

luxusné hodinky na ruku

Luxusné hodinky na ruku sú ideálnym doplnkom k elegantnému obleku.

Luxusné hodinky na ruku nie len pre významných ľudí

Neviem ako vníma veľké okolie nosenie luxusných hodiniek na ruke, no ja si neviem celkom predstaviť nejakého gentlemana alebo dámu v spoločnosti v elegantnom štýlovom oblečení, kedy pri pohľade na čas upriamia oči na mobilný telefón. Alebo pri športe, prípadne počas významnej udalosti akou je napr. svadba. Alebo dokonca len pri takej bežnej stretávke, akou je rande – pohľad na hodinky je omnoho znesiteľnejší než pohľad na mobilný telefón, ktorý by na takomto stretnutí (alebo aj inom) mal byť schovaný. Či už je to stretnutie muža a ženy, dvoch kamarátok či pracovné stretnutie. Ide predsa o pozornosť druhej osoby, s ktorou chcete tráviť čas. Upriamiť na dôležitosť prítomnosti a venovať dostatok času pre duchaplnú konverzáciu. Luxusné hodinky na ruku sú predsa len známkou, no, luxusu a akejsi inteligencie. Luxusné hodinky na ruku môžu mať aj silný emotívny význam keď sa posúvajú z generácie na generáciu ako hodnotný dar, pamiatka a silné rodinné puto.

luxusné hodinky na ruku

Luxusné hodinky na ruku sa samozrejme hodia aj ženám.

Hodinky na ruku nekazia štýl alebo charakter človeka

Luxusné hodinky na ruku môžu byť aj v športovom štýle. Luxus tvorí ich značka, detailné prepracovanie, vysoká kvalita, typ materiálu a celkový výsledný dizajn. To znamená, že čokoľvek vyznávate, akýkoľvek štýl preferujete, luxusné hodinky na ruku vám ho môžu len podčiarknuť a zvýrazniť. Neviem čo bude v móde nasledovať, no verím a dúfam, že luxusné hodinky si stále nájdu svoje miesto.