Luxusné interiéry vás musia ohúriť už na prvý pohľad

Luxusné interiéry sú určené najmä pre náročných, pre ľudí, ktorí si mimoriadne potrpia na špičkovú kvalitu bývania, punc noblesy a na doslovne vyšperkovaný interiér. Zariadiť naozaj luxusný a pritom vkusný interiér svojpomocne môže byť často dosť náročné, najmä ak chceme udržať isté hranice vkusu a neskĺznuť od luxusu ku nevkusu až gýču. Estetické cítenie, vycibrený vkus a cit pre mieru i detaily sú základné predpoklady pre vytvorenie takéhoto interiéru. Každý luxusný interiér sa však môže niesť v inom štýle a prevedení, napr. v starodávnejšom rustikálnom či v moderno-barokovom dizajne, ale aj v obľúbenom glamour štýle, prípadne v exotickom koloniálnom štýle. Každému sa páči niečo iné a každý luxusný interiér môže byť naozaj unikátny a jedinečný, ak sa dodržiavajú určité pravidlá…

luxusné interiéry

Čisté línie, lesk a elegancia – také sú luxusné interiéry

Luxusné interiéry – priestor, ktorý vás musí ohúriť

Luxusné interiéry sú rozpoznateľné už na prvý pohľad, musia vás ohúriť akonáhle do takéhoto priestoru vstúpite, pretože honosné zariadenie a noblesná atmosféra sú tu zrejmé a neodškriepiteľné. Luxusné interiéry si vyžadujú luxusné materiály a týka sa to nielen nábytku, ale aj textílií a všetkých detailov či doplnkov. Priestranné a presvetlené miestnosti, kvalitné podlahy, mramor, masívne drevo, dobový nábytok, ale aj nábytok s moderným dizajnom, krištáľové lustre, zrkadlá, starožitnosti či luxusné textílie, ako napr. zamat, damask, satén… Jednoducho povedané, všadeprítomný lesk a pompéznosť – presne to robí luxusné interiéry naozaj nezameniteľnými.

luxusné interiéry

Kvalitný nábytok vypracovaný do detailu

Blahobyt v Hollywoodskom alebo dobovom štýle

Ak máte jasno v akom štýle sa má váš honosný a luxusný interiér niesť, ale netrúfate si vytvoriť a zariadiť takýto priestor svojpomocne, určite urobíte najlepšie, ak oslovíte profesionálnych dizajnérov, ktorí už so zariaďovaním luxusných interiérov predsa len majú isté skúsenosti. Luxusné interiéry si predsa zaslúžia aj špeciálny a luxusný prístup, ktorý naozaj dokonale pretvorí vaše bývanie presne vytýčeným smerom tak, aby sa váš interiér dokonale podobal napr. na luxusnú hollywoodskú rezidenciu či dobové kráľovské komnaty.