Maledivy dovolenka snov?

Tak najskôr si poďme priblížiť polohu týchto svetoznámych ostrovov. Táto ostrovná republika sa nachádza v indickom oceáne približne vzdialená 1000km od južného mysu Indie. Skladá sa z 19 hlavných ostrovov a približne 1100 malých ostrovčekov s rozlohou menšou ako 5km. Hlavné mesto je Male. Na tomto ostrove sa nachádza aj hlavné letisko kde pristavajú medzinárodne linky. Počas čakania na let do vášho vysnívaného rezortu odporúčame sa prejsť v tomto malom-veľkom meste. Netreba zabúdať, že do krajiny je zakázaný dovoz alkoholu aj vzhľadom nato, že prevažuje Islamská viera v tomto ostrovnom štáte. Maledivy dovolenka je zážitok plný paradoxov.

maledivy dovolenka

Maledivy dovolenka vás očarí.

Maledivy dovolenka alebo inak povedané: luxusné dovolenkové rezorty

Každý z rezortov ponúka istú mieru luxus, ktorá je zárukou dovolenky na Maldivách. Je tu panensky čistá príroda, ktorá sa skladá z neuveriteľných zelených záhrad. Tie vedú k plážam s jemným  pieskom. Ak by vám toto nestačilo ako mne, tak sa ponúka neuveriteľný podmorský svet s bohatou podmorskou faunov. Žijú tu prekrásne manty, ktoré sa križujú na podmorských diaľniciach s pestrofarebnými rybami a korytnačkami. Okrem tohto sa dá v niektorých rezortoch v noci kŕmiť raje či malých žralokov. Gastronómia je skoro tak dobrá ako ich panenská príroda. Predstavte si každý deň gastronomický orgazmus z čerstvo ulovených rýb, či iných pochutín plávajúcich v mori.

maledivy dovolenka

Maledivy dovolenka to sú aj priezračne čisté pláže a more.

Fakultatívne výlety pre tých čo nevydržia sedieť na jednom mieste v rezortoch

V každom rezorte nájdete ponuku na rybolov, kde vám ochotný a veľmi priateľskí ľudia ukážu ako si dokážete uloviť vlastnú rybu. Potom bude len vás či ju pustite naspäť do oceánu, alebo ju prinesiete do kuchyne a kuchár Vám ju pripraví. Medzi ďalšie zaujímavé zájazdy patrí plavba s delfínmi, s ktorými si môžete aj voľne v oceáne zaplávať. Okrem týchto odporúčam rýchlo kurz na potápanie sa s výstrojom lebo podmorská fauna na ostrov Maledivách patrí medzi najkrajšie vo svete. Maledivy dovolenka je nezabudnuteľným zážitkom na celý život. Stačí zbaliť kufre, vybaviť letenky a nič vám nebude brániť v návšteve týchto nádherných ostrovov.