Matrace 1+1 – akcie a bonusy, ktoré potešia

Na to, aby sme sa cítili po celý deň svieži a dobre oddýchnutí, sú potrebné dve základné veci. Tými sú: dopriať si dostatočne dlhý a kvalitný spánok a tiež zaobstarať si pre tento účel aj naozaj pohodlné a kvalitné matrace. Niekedy však nebýva jednoduché vybrať si tie najlepšie a najkvalitnejšie matrace, pretože ponuka na dnešnom trhu je veľmi bohatá a pestrá. Môžete naraziť na naozaj kvalitné kúsky s výbornými ortopedickými vlastnosťami aj na skvelé cenové akcie, ktoré ponúkajú matrace 1+1 za veľmi výhodné ceny, ale môžete sa stať, že natrafíte aj na menej kvalitné produkty, ktoré majú oveľa kratšiu životnosť, prípadne nie veľmi priaznivý vplyv na vaše zdravie a chrbticu.

Pri výbere kvalitného matraca určite nezabudnite …

matrace 1+1

Kvalitné matrace dostanete aj v akcii 1+1

Že kvalitné matrace musia byť vyrobené z kvalitných a hustých materiálov, to je už samozrejmosť. Preto môže byť ich hmotnosť o niečo vyššia, dôležitá je však aj možnosť obojstranného využitia matraca.  Aj poťah na matraci musí byť pevný, dostatočne odolný voči pretrhnutiu či oderu a samozrejmosťou by mala byť aj možnosť poťah odzipsovať, aby ste ho mohli pravidelne oprať. Dobré a kvalitné matrace majú aj dlhšiu záruku, je však potrebné skontrolovať, na čo presne sa záruka vzťahuje, pretože 10 ročná záruka vám bude zbytočná, ak sa bude vzťahovať len na výrobné vady a nie napr. na životnosť materiálu. Oplatí sa vyžiadať si u predajcu aj certifikáty a doklady o pôvode materiálov či ocenenia kvality a to aj v prípade, že kupujete veľmi výhodne, napr. v akcii matrace 1+1.

Aj výber predajcu je dôležitý

Seriózny predajca vám vždy úprimne a odborne poradí, dokáže zodpovedať akékoľvek vaše otázky a vysvetlí vám všetky výhody či nevýhody konkrétneho materiálu. Pri výbere vás do ničoho nenúti a veľkým plusom je aj to, ak ide o predajcu či firmu, ktorá je už na trhu dlhšie a  má dobré meno. Samozrejme, dobrý predajca vie zákazníka prilákať aj zaujímavými akciami a bonusmi ako napr. matrace 1+1 a podobne.