Mikiny – maximálne pohodlné voľnočasové oblečenie

Pekné jarné počasie nám konečne umožnilo odložiť teplé kabáty a bundy a vymeniť ich za oveľa pohodlnejšie jarné oblečenie ako sú mikiny, vesty či kožené a džínsové bundičky. Jarné slniečko a príjemné teploty priam lákajú k rôznym voľnočasovým, či už športovým alebo relaxačným aktivitám vo voľnej prírode a tak na rad prichádzajú bicykle, kolieskové korčule, beh, ale napr. aj jazda na koňoch, rôzne výlety a prechádzky. Všetky tieto aktivity sú príjemným rozptýlením a možnosťou zmeniť svoj každodenný formálny pracovný outfit za oveľa pohodlnejšie športové oblečenie a práve mikiny v rôznych prevedeniach sú veľmi obľúbeným voľnočasovým odevom, v ktorom sa budete cítiť maximálne pohodlne a pri správnom výbere aj štýlovo a trendy oblečená.

mikiny

Moderné mikiny – športovo aj elegantne

Moderné mikiny sú ideálne pre športový aj ležérny štýl

Moderné mikiny dnes majú na trhu naozaj široký záber a sú dostupné nielen v klasickom športovo-teplákovom prevedení s kapucňou a zipsom, ale aj v štýlovom prevedení z jemnejších materiálov bez kapucne a zipsového zapínania, ktoré sa výborne hodia k ležérnemu mestskému štýlu. Takéto štýlové mikiny (tzv. cez hlavu) môžu byť len klasické jednofarebné, ale aj s rôznymi nápismi či potlačami a výborne sa kombinujú nielen s džínsami ale aj s pohodlnými úzkymi nohavicami, šatami či sukňou. Ak si napr. zvolíte veľmi luxusnú bundičku či mikinu s kvetinovým vzorom, môžete ju pokojne skombinovať aj do elegantného outfitu s úzkou puzdrovou sukňou a s veľmi efektným spôsobom tzv. vrstvenia, keď popod necháte ešte vyčnievať dlhšiu bielu košeľu alebo tričko. K tomu si vypnete vlasy dohora a hotovo.

mikiny

Mikina s vysokými podpätkami

Vyberajte si len kvalitné mikiny

Či už zvolíte športový alebo elegantne-ležérny typ mikiny, vždy dbajte na kvalitné stálofarebné materiály príjemné na nosenie a precízne spracované šitie aj detaily. Nič totiž nevyzerá horšie ako neforemná vyťahaná a praním vyblednutá mikina, z ktorej sa už čiastočne odlupuje nápis či iné potlače a aplikácie. S takouto mikinou už potom nie je možné vytvoriť žiadny pekný či už ležérny alebo športový outfit.