Mini kabelka – máte ju aj vy?

V šatníku každej ženy prevládajú väčšinou kabelky veľkých rozmerov. Veľmi obľúbené sú dnes tzv. shopper bags, ktoré sú vďaka svojej priestrannosti určené najmä na nakupovanie, no častokrát ich ženy bežne nosia aj do mesta či na kávu. Je dobré mať po ruke priestrannú kabelku, no zo skúsenosti viem, že čím väčšia kabelka, tým viacej hlúpostí v nej človek nosí. Ak nerátame príležitosti, pri ktorých sme nútené použiť väčšiu veľkosť kabelky, úprimne, čo také dôležité, bez čoho sa nezaobídete, vo svojej kabelke nosíte? Peňaženku, mobil, kľúče a možno ešte pár drobností, na ktoré vám bohato vystačí nejaká šikovná mini kabelka – a ako bonus vám nebude zbytočne zavadzať.

mini kabelky

Mini kabelky – vždy sa pre ne nájde príležitosť

Mini kabelka na ples ale aj na kávu

Mini kabelka je hitom tejto sezóny a hoci si ju ľudia väčšinou spájajú s elegantnou spoločenskou kabelkou, mini kabelka nie je určená len na príležitostné nosenie. Ide o kabelku malých rozmerov určenú tak na vzácne udalosti, ako aj na bežné nosenie a nájdete ju v mnohých prevedeniach ako napríklad kabelka do ruky, cez rameno či cross body. Môžete v nej vyraziť večer do baru, na večeru, do mesta, ale aj na svadbu či ples. Nosiť ju môžete v akejkoľvek farbe, pričom veľmi trendy je tzv. nude, sivá, kráľovská modrá alebo mini kabelka vo všetkých odtieňoch ružovej – powder pink, magenta… Najväčšou výhodou malej kabelky je hlavne to, že v nej všetko rýchlo nájdete a nebudú vás z nej bolieť ruky.

mini kabelky

Kabelka do ruky je vhodná aj na spoločenské udalosti

Ako sa nosí mini kabelka?

Tak ako aj iné kabelky, mini kabelka je perfektným módnym doplnkom, ktorý oživí akýkoľvek outfit, dokonca aj ten najjednoduchší. Stačí vedieť ako ju nosiť a s čím kombinovať a stane sa z vás módna ikona. Nebojte sa kúpiť hneď niekoľko mini kabeliek v rôznych prevedeniach a farbách, pretože určite využijete každú jednu z nich a nebudete si vedieť vynachváliť ten pocit, že je malá a nenápadná, no pritom do nej zmestíte všetko potrebné. Farba mini kabelky nemusí ani ladiť s vašimi topánkami, dokonca nemusí ladiť vôbec s ničím – ak zvolíte výraznú farbu kabelky, váš outfit oživí a nikto vás na ulici neprehliadne.