Na čo sa zamerať, keď si vyberáme 1din autorádio?

Nič nie je ideálne a to platí aj o autách, ich povinnej a doplnkovej výbave. Dnes sa zameriame na 1din autorádio, ktoré má stále čo ponúknuť bežným aj veľmi náročným užívateľom. Predovšetkým si treba ujasniť, čo od autorádiá očakávame, čo musí obsahovať a čo by bolo príjemným prekvapením.  

Pozor, rozdiely medzi 1din a 2din autorádiami spočívajú vo veľkostiach konštrukcie. Nie je to teda o módnosti, novších a starších modeloch. 1din autorádio charakterizuje veľkosť 180 x 50 mm. Síce sú 2din modely rozmerovo väčšie, automaticky to neznamená, že aj lepšie. Presvedčia vás o tom nasledujúce vlastnosti a výhody 1din autorádií?  

1din autorádio
1DIN autorádio s 3D GPS, DVD, USB, SD, BLUETOOTH

Aj 1din autorádio vás musí na prvý pohľad zaujať!  

Preto ani pri doplnkovej výbave nemožno na „vedľajšiu koľaj“ presunúť dizajn a výber detailov. Zatiaľ čo jedných láka tenučký, miniatúrny dotykový displej, iní zostávajú pri robustnom dizajne s klasickým mechanickým ovládaním pomocou ergonomických tlačidiel. Toto je sčasti vecou vkusu a pohodlia, no zakaždým sa orientujeme na kapacitu a možnosti ovládania. Pri výbere sa môžeme orientovať na 1din autorádio s operačným systémom android, ktoré je považované za jedno z najobľúbenejších. Faktom je, že jeho možnosti využitia sú tak omnoho bohatšie, ale stále sa autom potrebujeme šťastne dostať do cieľa.  

Dnes si mnohí 1din autorádio nevyberú bez navigácie, možnosti rýchlo ho spárovať s mobilom, používať handsfree a plánovať si akúkoľvek cestu pomocou 3D máp v rámci celej EÚ. Taktiež odstránime všetky predsudky a neveríme fámam, že 1din autorádio zvládne len naladiť rozhlasové stanice na AM alebo FM frekvenciách. Aj v malom dizajne je veľa skrytých výhod, ako napríklad počúvanie hudby z SD karty a USB kľúča, prehrávanie filmov, obrázkov a videí kedykoľvek sa vám zachce.

1din autorádio
1DIN autorádio s Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

Všetky oči na ukážkové 1din autorádio!  

Veľkým zážitkom môže byť používanie externých akustických a grafických zdrojov. Na dlhších rodinných cestách oceníte zapojenie hlavových opierok, v náročných lokalitách sa budete spoliehať aj na získavanie info z palubného počítača cez OBD adaptér v reálnom čase. Podporu ovládania na volante mnohí hľadajú pri zobrazovaní info z parkovacích senzorov.  

Máte desiatky ďalších požiadaviek? Čo tak sa zastaviť pri možnostiach pokročilých 3-Zone POP technológií?! Áno, aj toto dokáže nové 1din autorádio – v jednom okamihu pozorujete navigáciu a súčasne filmovú zábavu na prerozdelenej obrazovke pre každú funkciu zvlášť. 

Čím ďalším ešte prekvapuje 1din autorádio? Spýtajte sa u overeného predajcu s ponukou odborného poradenstva, montáže, záručného a pozáručného servisu, kde máte všetko pod jednou strechou zabezpečené!