Na zimu potrebujete kvalitné zimné kabáty

Aj keď mnohí sa ešte len ponorili do farieb jesene, je to už len krok k tomu, aby sme si obliekli teplé svetre a zimné kabáty. Čo sa týka zimných kabátov, väčšina má len jeden alebo dva, no nie viac, čo je dosť zvláštne, keďže ich nosíme počas zimy každý deň a je to jediné čo na nás viac-menej vidieť (okrem obuvi). Ak si potrebujete kúpiť nový zimný kabát, nečakajte kým sa skutočne ochladí. V predajniach aj na internete kúpite fajnové zimné kabáty už aj teraz. Ak nakupujete v predstihu má to isté výhody – máte väčší výber štýlov a farieb, a samozrejme veľkostí. A niekedy je mimo sezóny aj výhodnejšia cena tovaru, než počas najsilnejších dní v sezóne.

zimné kabáty

Zimné kabáty sa oplatí nakupovať mimo sezóny.

Zimné kabáty nakupujte mimo sezóny

Pre tých, ktorí sa riadia veľmi silno najnovšou módou, jeden kabát nestačí. Zimné kabáty ale nie sú práve lacné a málokto si môže dovoliť v sezóne kúpiť viac ako jeden. Aj keď čakať na výpredaje sa niekedy nevyplatí pre obmedzený výber, je to skvelá možnosť ako získať niektoré klasické a nadčasové zimné kabáty do svojho šatníka. Mne sa najlepšie osvedčilo nakupovať letný tovar v zime a zimný zas v lete. Ceny sú aspoň o polovicu nižšie a nové kúsky sa dajú moderne dokombinovať ešte minimálne ďalšie 2 sezóny.

zimné kabáty

Chlad, zlé počasie. S tým si poradia zimné kabáty raz dva.

Do nie najlepšieho počasia najlepšie oblečenie

Patrím k ľuďom, ktorí nemusia zimu, sneh, dážď a silný vietor. Dlho som s tým bojovala a bola z takého počasia smutná. A potom som od kamaráta počula niečo, čím sa odvtedy snažím riadiť: neexistuje nedobré počasie, existuje len nedobré oblečenie. Samozrejme nehovorím o extrémnom počasí. Naučila som sa investovať do kvalitného oblečenia na chladné, upršané a vetristé dni. A je to pravda, zrazu sa počasie ani nezdá také zlé. Kvalitné zimné kabáty dokážu v zime robiť zázraky. A to v tom zmysle, že aj niekto ako ja, kto nemá rád zimu a sneh, si dokáže toto obdobie užiť a vychutnať.