Najkrajšia svadba môže byť aj netradičná

najkrajšia svadba

Tá najkrajšia svadba – to je sen každej budúcej nevesty. Už viete, aká bude tá vaša?

Plánujete svadbu a určite ju túžite mať dokonalú, nezabudnuteľnú, proste jedinečnú. Každá budúca nevesta má rovnaký sen, aby práve tá jej svadba bola tá NAJKRAJŠIA SVADBA, na ktorú jej zostanú krásne spomienky na celý život.

Viete, akú svadbu plánujete?

Aby všetko vyšlo presne podľa vašich predstáv je potrebné mať presný plán a dobrú organizáciu.  V prvom rade musíte mať jasno v tom, či plánujete mať malú alebo veľkú svadbu, modernú, neformálnu alebo tradičnú. Podľa toho potom vyberáte termín, miesto obradu aj hostiny. Dôležité je rozhodnúť sa, či budete organizáciu celej svadby riadiť sama alebo využijete služby svadobnej agentúry.

Najkrajšia svadba netradične

Najkrajšia svadba má pre každého inú podobu. Niekto dá prednosť rozprávkovej svadbe na zámku alebo romantickému obradu v záhrade či na lúke. Ďalší volia klasickú svadbu a cirkevný obrad. V súčasnosti sú veľmi obľúbené tematické svadby napr. retro, vintage alebo v štýle určitej obľúbenej krajiny (India, Francúzsko) či v štýle obľúbeného filmu.

Najkrajšia svadba v tematickom štýle môže byť inšpirovaná aj ročnými obdobiami napr. zimná svadba s dekoráciami v tvare vločiek, snehu, ľadu, v odtieňoch bielej, modrej, sivej či striebornej farby alebo jarná svadba plná kvetov v pastelových farbách jemnej ružovej, žltej, zelenej.

najkrajšia svadba

Svadba v zahraničí má tiež svoje neopakovateľné čaro

Svadba v zahraničí

Veľkým hitom je aj svadba na pláži s jemným pieskom, palmami a šumom morských vĺn. Svadba na pláži vytvára určite jedinečnú až mystickú atmosféru, či už sa rozhodnete pre pláže na najkrajších miestach Stredozemného mora (napr. v Grécku, Taliansku, Sardínii) alebo exotiku na ostrovoch ako sú Seychely, Maurícius, Maldivy či Tahiti . Krásne pláže, ako stvorené na takúto romantickú svadbu pri západe slnka, nájdete aj v Karibiku (napr. Jamajka, Barbados), Afrike, Ázii (Thajsko, Bali), ale aj v Amerike. Svadbu môžete zároveň spojiť aj so svadobnou cestou.

Najkrajšia svadba na pláži môže byť na rôznych prekrásnych miestach sveta, no najdôležitejšie je, aby tam boli s vami v tento veľký deň vaši najbližší a hlavne Vy budúci manželia – dvaja ľudia, ktorí sa milujú.