Najlacnejšie clip in vlasy – dlhé vlasy jednoducho a rýchlo

clip in vlasy

Clip in vlasy sú skvelou možnosť ako si predĺžiť vlasy rýchlo, jednoducho a lacno

Asi by sme ťažko hľadali ženu, ktorá aspoň raz v živote nezatúžila mať krásne dlhé a husté vlasy, pretože nie každá z nás má to šťastie dostať bohatú a hustú hrivu do vienka od prírody. V dnešnej dobe však už aj problém s riedkymi či krátkymi vlasmi dokážete vyriešiť jednoduchým spôsobom doslova za pár minút a v pohodlí svojho domova. Najlacnejšie vlasy slúžiace k predĺženiu vlasov sú clip in vlasy a príčesky, ktoré si môžete zvoliť v rôznych dĺžkach (napr. v 35 cm, ale aj  61 cm dĺžke) aj hustote a na výber máte tiež množstvo farebných odtieňov v rovnom či vlnitom prevedení.

Rýchla a nenáročná aplikácia

Najlacnejšie clip in vlasy a príčesky sú nenáročnou metódou predlžovania a zahusťovania vlasov, ktorá si nevyžaduje žiadne odborné znalosti ani skúsenosti a pri troche zručnosti ju zvládne každá žena aj sama. Na internete nájdete množstvo návodov a rád, ako správne postupovať pri aplikácii clip in vlasových pásov. Na celý tento proces potrebujete len správny hrebeň s hrotom, sponu na vypnutie vlasov a samotné najlacnejšie clip in vlasy.

Starostlivosť o clip in vlasy

Výhodou clip in vlasov je aj ich nenáročnosť na údržbu. Šetrné umytie bežným výživným šampónom s následným použitím balzamu na vlasy je potrebné približne 1 až 2 krát za mesiac. Po dôkladnom opláchnutí stačí nechať vlasy voľne uschnúť na vzduchu a nakoniec jemne rozčesať.

clip in vlasy

Ak si vyberáte clip in vlasy, je dôležité vedieť aj to, odkiaľ pochádzajú

Pôvod a kvalita clip in vlasov

Zásadným kritériom pri výbere clip in vlasov by mal byť ich pôvod a kvalita. Najideálnejšie sú 100 % prírodné clip in vlasy nazývané Reny zhotovené z európskych vlasov, ktoré sú nám typovo najbližšie. Výhodou prírodných clip in vlasov je aj možnosť úpravy do želaného tvaru napr. kulmovaním, natáčaním či použitím žehličky na vlasy. Pri výbere clip in príčeskov je potrebné sledovať aj hustotu a optimálnu  gramáž vlasov.