Nalaďte si balíček programov MTV Unlimited!

mtv unlimited

MTV Unlimited – balíček programov pre skutočných milovníkov hudby

MTV Unlimited je jedinečná služba od nemeckej firmy známej pod názvom TechniSat, ktorá je k dispozícii všetkým majiteľom satelitného prijímaču, dekodéru značky Conax a dekódovacej karty TechniRadio. Práve tieto tri veci potrebujete na to, aby ste mohli na svojom TV sledovať balíček programov MTV Unlimited, určený predovšetkým pre milovníkov dobrej hudby. Ako sa však k tejto službe dostať a čo všetko obsahuje – to už si prečítajte v našom dnešnom článku.

Čo obsahuje MTV Unlimited?

MTV, ako televízny program, je už dlhé roky známy nie len v zahraničí, ale aj u nás. MTV Unlimited vám však ponúka nie len základný program MTV, ale aj všetky jeho ďalšie „podprogramy“ a tiež programy VH1 a VH1 Classic, ktorým sa budeme bližšie venovať v nasledujúcich riadkoch.

Medzi MTV „podprogramy“ patrí napr. MTV Rocks, pri ktorom už len jeho samotný názov uvádza, na aký štýl hudby bude tento program zameraný. Ďalej je do balíčku programov MTV Unlimited zahrnutý TV program MTV Dance – špecializovaný predovšetkým na tanečnú hudbu od tých najznámejších DJ-ov z celého sveta a program MTV Hits, ktorý ponúka tie najväčšie novinky z hudobného sveta doslova zo všetkých žánrov.

Ak si však objednáte službu MTV Unlimited, k dispozícii budete mať aj program VH1, ktorý je určený predovšetkým pre milovníkov hudby z rokov minulých (60. – 90. roky) a program VH1 Classic, v ktorého ponuke nájdete taktiež nikdy nestarnúce hity pre všetky generácie.

Ako si aktivovať MTV Unlimited?

mtv unlimited

MTV Unlimited vám ponúkne aj programy VH1 a VH1 Classic

Aktivácia programového balíčka MTV Unlimited je viac než len jednoduchá. V podstate funguje na báze zakúpenia tiketu, na ktorého zadnej časti sa nachádza unikátny číselný kód. Ten následne zadáte do príslušnej kolónky na oficiálnej stránke firmy TechniSat. Ďalej budete musieť zadať sériové číslo vašej dekódovacej karty nachádzajúcej sa vo vašom Conax module. Potom zostáva už iba vybrať si na aké obdobie si balíček chcete aktivovať podľa toho, aký tiket ste si zakúpili. Spomínaný tiket si môžete najjednoduchšie zakúpiť priamo na oficiálnej stránke MTV Unlimited.