Náplň do tlačiarne Epson 

Japonská technologická spoločnosť Epson je uznávaným výrobcom tlačiarní a multifunkčných zariadení. Aby sme však mohli naplno využiť vynikajúce možnosti týchto zariadení, musíme im poskytnúť prvotriedny spotrebný materiál. Kancelársky papier, fotografický papier, atramentové náplne aj tonery. Priebežne sa starať o ich údržbu. Len takto môžeme očakávať, že práve z tej našej tlačiarne Epson budú vychádzať vytlačené texty, ilustrácie a fotografie v tej najlepšej kvalite. 

Náplň do tlačiarne Epson
Tlač v najlepšej kvalite

Originálne náplne do tlačiarne Epson 

    Už pri uvažovaní o kúpe atramentovej tlačiarne je dobré vopred myslieť aj na tú správnu náplň. Skôr či neskôr ju budeme potrebovať. Pre tlačiarenské zariadenia technologickej spoločnosti Epson je samozrejme najlepšou voľbou originálny atrament. Vďaka použitiu chelátov alebo antikoagulátov sú pôvodné atramenty hustejšie a pri tlači dokumentov sa navzájom nemiešajú. Zaručujú veľmi vysokú kvalitu tlače, vďaka čomu môžete tlačiť aj fotografie alebo obrázky, ktoré sa hodia k zarámovaniu.  

     Pôvodná náplň je prispôsobená atramentovým tlačiarňam tejto spoločnosti. Ide o originálny produkt, ktorý je oveľa kvalitnejší ako náhrady. Trvanlivosť je tiež omnoho dlhšia, takže je to najlepšia voľba aj pre tých, ktorí tlačiareň často nepoužívajú. 

Atramentové náplne Epson
Nezabúdajte na správnu náplň

Oplatí sa zvoliť si náhradnú náplň do tlačiarne? 

    Každý majiteľ tlačiarne musí z času na čas riešiť výmenu tonera alebo atramentovej náplne. Tlačiareň automaticky oznámi, že je prázdny toner alebo sa blíži koniec atramentovej náplne. Viete, ktorú náplň si vybrať? Originál od pôvodného výrobcu Epson alebo postačí aj náhrada? 

     Mnoho ľudí je presvedčených, že pri výbere náhradnej náplne môže počítať s veľkou finančnou úsporou. Nie je to však celkom pravda. Lacné náhrady sú dosť často nekvalitné a prejaví sa to na vzhľade tlačených materiálov. Lacná náplň môže tiež vytiecť, čo môže vašu tlačiareň Epson ľahko poškodiť. Drahšie náhrady zase nie sú oveľa lacnejšie ako tie pôvodné. Ich trvanlivosť je však oveľa kratšia, čo pocítia najmä ľudia, ktorí toto zariadenie nepoužívajú pravidelne.  

     V podstate ste sa už pri kúpe tlačiarne rozhodli pre typ náplne. Tlačiarne využívajúce technológiu atramentovej tlače si jednoducho vyžadujú atramentové náplne. Ak ste pri kúpe zvolili zariadenia s technológiou laserovej tlače, tak treba siahnuť po práškovom toneri.