Originálne pelechy pre psíkov poslúžia všetkým

Poznáte staré známe príslovie, ktoré hovorí, že pes je najlepším priateľom človeka? Je to skutočne verný kamarát, ktorý na nás oddane čaká, vždy keď vstúpime do dverí. Pes je priateľom na pohľadanie, a preto si zaslúži svoje miesto, ktoré patrí len jemu. Pelechy pre psíkov sú kúskom mäkkej podušky no môže to byť aj koberček, vankúš, na ktoré si psík vypestuje návyk. Vždy, keď poviete ,,Na miesto!“, psík si predstaví práve tento peliešok. Ten pre neho znamená nielen pokyn a splnenú úlohu, ale aj miesto na odpočinok a kúsok, ktorý skutočne patrí len jemu.

pelechy pre psikov

V peliešku budú určite spokojní

Pelechy pre psíkov s dekami navyše pre studené dni

Hovorí sa, že psíky by nemali spať s páničkom v posteli. Pri takejto situácií nastávajú rôzne riziká, ktoré sa s tým spájajú. Pocikaná posteľ, roztrhané vankúše, všade psia srsť a pod., práve takýmto veciam sa mnohí z nás (hoci sme milovníci zvierat) radi vyhnú. Pelechy pre psíkov predstavujú veľmi dobrú alternatívu, ktorá zafunguje u väčšiny psov. Pokiaľ majú pelechy pre psíkov formu vankúša, sú zateplené, nehrozí riziko prechladnutia a psík je vždy v teple. Takéto pelechy sa aj ľahko perú, avšak vyprať môžete napríklad len deku, ktorú do pelechu vložíte. V zimných mesiacoch môžete teda do pelechu pridať aj jednu deku navyše. Pes sa s ňou niekedy rád zahrá, inokedy poslúži ako tepelná izolácia od studenej zeme, na ktorej sa pelech nachádza. Pokiaľ máte voľné staré kreslo v dome, pelech môžete umiestniť aj doň, a tak sa o prechladnutie obávať nemusíte.

pelechy pre psikov

Váš psík si ho zamiluje

Vyvýšené okraje pre temperamentné typy

Pelechy pre psíkov môžu byť okrúhle, hranaté aj vyvýšené. Práve tie s vyvýšenými okrajmi predstavujú akúsi istotu, a psík sa tak môže cítiť lepšie. Mnohé psy sú počas snívania nekľudné. Vrtia sa, naháňajú alebo kopú labkami navôkol, a preto je variant s vyvýšeným okrajom veľmi vhodný aj v takomto prípade. Na trhu s potrebami pre psích pánov sú dostupné rôzne farby či motívy. Od jednofarebných prevedení cez labky, listy, kostičky až po nápisy si vyberiete skutočne z veľkého množstva variantov.