Originálny darček pre priateľa, skúste napríklad budík alebo fotorámik

Ženu potešíte asi s akýmkoľvek darčekom, no kupovať darček pre mužov je väčšinou ťažký oriešok. Pokiaľ hľadáte darček pre priateľa, môže to byť o niečo jednoduchšie, pretože svojho priateľa by ste mali dokonale poznať a preto je omnoho ľahšie nájsť mu prekvapenie, ktorému sa úprimne poteší – a nemyslíme tým ponožky ani spodné prádlo. Zabudnite na praktické darčeky a darujte mu radšej niečo originálne alebo dokonca vtipné. Investujte nielen peniaze, ale hlavne svoj čas a myšlienky do kúpy darčeka a sama sa presvedčíte o tom, že to stálo za tú námahu. Narodeniny, meniny, Vianoce či vaše výročie – váš muž si zaslúži dostať niečo pekné.

budík

Váš priateľ sa isto nerád budí, najmä ak je to sprevádzané budíkom. No tento darček pre priateľa je nielen fukčný ale aj vtipný. S ním bude aj táto činnosť radosťou.

Darček pre priateľa z lásky

Možno to bude znieť ako klišé, no najdôležitejšie pri výbere darčeka pre priateľa je to, aby bol kupovaný z lásky a od srdca. To ale neznamená, že to môže byť hocičo, hoci aj tie spomínané ponožky. Darček pre priateľa nemusí stáť celú vašu výplatu na to, aby sa mu páčil, veľakrát stačí napríklad len nejaké drobnosť, ktorá pre neho ale bude niečo znamenať alebo v ňom prebudí staré spomienky. Čo tak nejaký pekný fotorámik s vašou spoločnou fotkou, keď bol váš vzťah ešte na začiatku? Veľkú radosť spravia aj pekné pánske hodinky, kvalitný parfum a ak si váš priateľ potrpí na štýlové oblečenie, darujte mu napríklad nejaký pekný sveter či košeľu.

fotoramcek

Fotorámik so spoločnými fotografiami, aj to je dobrý darček pre priateľa.

Skutočný darček pre priateľa

Muži ale väčšinou netúžia po romantických darčekoch ako my ženy a radosť im urobia najmä tie dobrodružnejšie darčeky. Preto ak chcete vidieť skutočné hviezdičky v jeho očiach, darujte mu trebárs poukaz na pretekársku dráhu, kde sa bude môcť s kamarátmi dosýta vyzabávať jazdou na autách alebo ak má rád cestovanie a turistiku, pošlite ho s partiou na víkend na chatu do hôr. Sú to síce finančne náročnejšie darčeky, no určite stoja za to. Darček pre priateľa môže mať aj podobu paintbalu či airsoftu alebo hocičoho, čomu rád venuje svoj čas. A keď už nič iné, jedna vec čo poteší každého muža je fľaša kvalitného alkoholu – skutočne dokonalý darček pre priateľa.