Osobný stylista sa oplatí

Možno si myslíte, osobný stylista je iba pre elitu alebo nie je dostupný vôbec, ale v skutočnosti to tak nie je. Ak zauvažujete o tom, koľko času a peňazí utratíte za nakupovanie. Najmä ak neradi nakupujete alebo neviete ako najlepšie ako na to. Zvážte, koľko peňazí miniete za kúsky, ktoré sa vám nepáčia. Ktoré už nikdy nevrátite, pravdepodobne preto, že nenájdete čas alebo nemáte chuť. Alebo čo s vecamiza ktoré ste nadmerne zaplatili, pretože ste boli v časovej tiesni. A premýšľajte o tom, koľko času trávite nákupom a následným návratom. Za predpokladu, že vrátite položky. Okrem toho osobný stylista bude využívať aj veci, ktoré už máte. Nedovolí Vám „všetko vyhodiť a začať znova“. Môže a vie veci spraviť fungujúcimi. A ak skutočne urobíte matematiku, myslím, že zistíte, že investovanie do osobného stylistu vám v dlhodobom horizonte skutočne ušetrí peniaze.

osobný stylista

Osobný stylista ponúka samé výhody.

Osobný stylista a budovanie dôvery 

Osobný stylista vám pomôže posunom vpred. Iste, oblečenie je dôležité, ale dobrý stylista nebude len ooblečení a vizáži. Bude vám chcieť rozumieť a aj vďaka tomu sa budete cítiť čo najlepšie. Pretože ak chcete zaujať a byť úspešný, musíte sa cítiť dobre. So zlou náladou a pesimizmom to ide veľmi ťažko. Dobrý stylista vie, že nejde iba o trendy, ale o potreby klienta. Nech už to je čokoľvek. Zostaví pre Vás osobnú skriňu, aby ste sa mohli zobudiť každé ráno a oblie sa s vedomím, že vyzeráte skvele. Naučí Vás, ako byť sebestačný, a pritom vám z času na čas poskytne usmernenie, ktoré potrebujete.

osobný stylista

Osobný stylista sa o vás postará.

Porozumenie  

Boli by ste prekvapení, koľko ľudí si povie: „Neviem, ako nakupovať, čo na mne vyzerá dobre alebo čo potrebujem“. Toto je jeden z najlepších dôvodov pre oslovenie stylistu. Úlohou osobného stylistu nie je, aby sa z vás stal niekto nový. Je to skôr vykreslenie toho, kým skutočne ste. Nemal by sa Vás snažiť zmeniť, ale skôr vám porozumieť, vašim preferenciám, vášmu životnému štýlu a vizáži. Okrem toho vám môže poskytnúť návod na váš typ tela, ideálne siluety, farbymakeup, účesyPri oblečení je toho oveľa viac na výber než len veľkosť. Osobný stylista vám to pomôže všetko pochopiť.